NECH SE INSPIROVAT KRÁSOU A MOUDROSTÍ
Od roku 2010 organizuji krásné inspirativní akce. Začínal jsem semináři z prostředí osobního rozvoje a záběr jsem postupně rozšířil i mnoha dalšími směry. Organizujeme zážitkové procházky a výlety, koncerty, přednášky, semináře a různá další setkávání s lektory, umělci a dalšími zajímavými lidmi z České republiky i z celého světa.

Moje mise je: Dotýkat se srdcí, inspirovat lidi krásou a moudrostí.

I po tolika letech mi to dává velký smysl a baví mě to velice:). Chci tyto akce organizovat i nadále a společně se na nich potkávat...

Od minulého roku (kvůli současné situaci) prochází moje činnost proměnou. I přes složitější okolnosti jsem si naprosto jistý, že v organizování těchto akcí a setkávání chci a budu pokračovat – v současnosti v online podobě a hned, jak to půjde, tak opět také osobně.


Teď se postupně rodí nová forma mojí práce a i proto vznikl tento dotazník, abych do budoucna mohl organizovat ještě lepší a krásnější události. A těším se, až se na některé z nich společně potkáme...:)

Prosím tě o jeho vyplnění.
Pokud to stihneš do úterní půlnoci 27. 4., tak tě zařadím do slosování o volnou „vstupenku“ na všechny mnou organizované online akce v květnu 2021 (www.peterbartal.cz/akce) a o nahrávku z akcí již uskutečněných podle tvého výběru.https://www.peterbartal.cz/nahravky Vylosován bude jeden výherce volné vstupenky a 5 výherců jedné nahrané akce.


Děkuju ti za tvůj čas a odpovědi.
Email *
Tvé jméno *
Tvé příjmení
Tvůj věk *
Město *
Co tě nejvíce inspiruje? *
Jaké jsou tvé životní hodnoty? *
Jaké akce tě nejvíce zajímají? *
Účastníš se přednášek, seminářů nebo dalších akcí online? Případně jakých? *
Jakou nejpříjemnější nebo nejhezčí akci jsi kdy navštívil/a a nebo se k ní online připojil/a? *
Chceš mi ještě něco napsat?
Mohu se ti ozvat, abych s tebou probral některé tvé odpovědi? *
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Abychom mohli být v kontaktu potřebuju potvrdit, že souhlasíš se zpracováním tvých výše zmíněných údajů a přidáním tvé e-mailové adresy do mojí databáze. Zásady ochrany osobních údajů najdeš zde: https://www.peterbartal.cz/ochrana-osobnich-udaju
Souhlasíš se zpracováním osobních údajů? *
Děkuju ti za tvůj čas a odpovědi. Budeme v kontaktu. Peter
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy