Пријава за учество на донаторска конференција
Jа имаме честа да Ве поканиме на донаторската конференција на 50-те најголеми компании со храна, која има за цел да ги мотивира компаниите да се вклучат со донирање на храна за социјално загрозените граѓани.
Име на компанијата? *
Your answer
Име и презиме на тие што ги пријавувате? *
Your answer
Е-пошта и контакт телефон *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service