Rejestracja uczestników VII Zlotu ACA (DDA/DDD) w Koszelówce
TERMIN : 10-12.06.2022r. (możliwość przyjazdu już w czwartek 09.06., piątek do kolacji to dzień z około-zlotowym programem INTEGRACYJNYM. Udział w programie wiąże się z dodatkowymi kosztami, które są podane poniżej w formularzu).
ADRES : O.W. ZACISZE BIS, KOSZELÓWKA 1, 09-520 ŁĄCK, tel. 24 277 10 81 (rezerwacje), owzaciszebis@wp.pl
NR KONTA OŚRODKA  51102039740000530200807925
Ośrodek jest dla nas na wyłączność, pomieści 186 osób (na ostatnim zlocie było około 125 osób).
Kontakt i informacje: (+48) 516 084 580 (Jarek - TYLKO W SPRAWIE ZLOTU),  zlot@dda.org.pl
UWAGA : Jeśli nie planujesz nocowania w ośrodku ZACISZE BIS - nie musisz wypełniać formularza,
 obowiązuje Cię tylko opłata 30 zł za akredytację (płatne na miejscu tylko GOTÓWKĄ).
TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ: do 26.05.2022r.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rezerwacji pobytu i noclegu podczas Zlotu ACA (DDA/DDD) w Koszelówce
Twoja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora (fundacja@dda.org.pl). Twoje dane nie są przekazywane ani udostępniane osobom trzecim i nie są profilowane.
Clear selection
Imię i nazwisko *
Numer telefonu do kontaktu *
Grupa *
Miejscowość *
Możliwość wcześniejszego przyjazdu w CZWARTEK  
Dla wszystkich chętnych jest możliwość wcześniejszego przyjazdu.
Rejestracja w O.W. Zacisze Bis rozpoczyna się w czwartek 9 czerwca od godz.17.00.
Kolacja jest o godz.18.00.
Mityng dla chętnych o godz. 19.30.  
                                                                                                                                       
PLAN na PIĄTEK - część integracyjna (dla chętnych)
Piątek do kolacji (godz.18.00)  jest dniem integracji.
Rozpoczynamy dzień śniadaniem o godz. 8.00
Po śniadaniu wyjazd o godz. 9:00 (17 km) własnymi samochodami do malowniczego Zoo w Płocku www.zoo.plock.pl - bilet normalny 28 zł, ulgowy 19 zł.
Powrót na obiad na godz. 14:00
 
Do kolacji czas wolny- można korzystać ze sprzętów wodnych ośrodka, bo jest położony nad jeziorem
Cennik: 5 kajaków 2-osobowych- 10 zł/godzinę/kajak (pierwsza godzina gratis), 18 rowerów wodnych- 4-osobowe 30 zł/godz./rower wodny (pierwsza godz. gratis) i 6-osobowe 60 zł/godz./rower wodny (pierwsza godz. gratis), łódki elektryczne 4-osobowe 70 zł/godz./łódkę elektryczną
Jest też możliwość przejechać się po okolicy ciuchcią dla dzieci z 2 wagonami na 40 osób- 300 zł: pół godzinny przejazd po okolicy) lub 600 zł: godzinny przejazd wokół jeziora. To wszystko będziemy organizować po obiedzie w piątek zależnie od ilości chętnych na bieżąco.
 
Oficjalna rejestracja uczestników zlotu rozpoczyna się o godz.17.00, ale  możesz też przyjechać kilka godzin wcześniej na tyle, na ile ci pozwala twój czas wolny - wtedy zdążysz skorzystać z atrakcji integracyjnych jeszcze przed rozpoczęciem programu zlotowego  :-)
Ile noclegów rezerwujesz? *
Koszt jednego noclegu 130 zł/osoba (zawiera 3 posiłki, nie ma możliwości wyboru pojedynczych posiłków). Koszt noclegu jest niezależny od wielkości pokoju (1 - 4 osoby w pokoju) i nie ma możliwości wcześniejszego wyboru rodzaju pokoju. Nie ma możliwości wyboru samego zakwaterowania bez posiłku (w takim wypadku cena pozostaje taka sama).
Required
Rodzaj posiłków  (innych opcji nie ma): *
Potwierdź, że wysyłając ten formularz zobowiązujesz się do wpłaty bezzwrotnego zadatku  w kwocie 100 zł  w ciągu najbliższych 7 dni na konto ośrodka  (pozostała kwota płatna po przyjeździe na miejsce)  i WYSŁANIA POTWIERDZENIA WPŁATY na email:  zlot@dda.org.pl. W tytule przelewu: ZLOT DDA.IMIĘ I NAZWISKO.TERMIN POBYTU. Jeśli w terminie 7 dni nie wpłacisz zadatku - Twoja rezerwacja zostanie anulowana. NR KONTA OŚRODKA  51102039740000530200807925 *
Niezależnie od długości pobytu obowiązkowa AKREDYTACJA 30 zł jest płatna GOTÓWKĄ po przybyciu na zlot. Potwierdź, że rozumiesz i akceptujesz *
Potwierdź, że rozumiesz, iż po wpłacie zadatku nie ma możliwości rezygnacji z udziału w zlocie i zwrotu wpłaconej kwoty. Jeśli nie będziesz mógł/mogła przyjechać - odzyskasz pieniądze od kogoś, kogo sam/sama znajdziesz na swoje miejsce *
Czy podczas zlotu możesz pełnić jakąś służbę? Każda para rąk jest na wagę złota. Dla kilku osób jest to wiele pracy, lecz dla wielu niewiele. Poszukujemy służebnych do następujących służb:
INFORMACJE DODATKOWE
W sobotę planowane jest ognisko i DYSKOTEKA DOROSŁYCH DZIECI  :-) . Niestety ośrodek NIE ZAPEWNIA SPRZĘTU GRAJĄCEGO . Żeby plan doszedł do skutku - dobrze by było, gdyby ktoś chętny zabrał ze sobą swój prywatny sprzęt i użyczył go na imprezę. Jeśli masz taką możliwość - będziemy wdzięczni za wcześniejszą informację.

Po zakończeniu zlotu ostatni posiłek to obiad w niedzielę o godz.13-14 (jest możliwość przesunięcia na godz. wcześniejszą - od godz.11.00).

Jeśli ktoś chce wydłużyć pobyt - indywidualnie prywatnie załatwia to poza zlotem, bezpośrednio z ośrodkiem.

Nie ma możliwości wyboru pokoju wcześniej - szczegóły ustalane będą na miejscu. Każda doba jest liczona łącznie z 3 posiłkami, jest to  koszt 130zł.

Szczegółowy plan zlotu będzie dostępny w późniejszym terminie

Prosimy o przywiezienie ze sobą własnego KUBKA i ŁYŻECZKI. Dziękujemy :-)

POGODY DUCHA I DO ZOBACZENIA NA ZLOCIE :-)
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy