Inno4Grass - Użytki zielone przyszłości


Inno4Grass – Użytki zielone przyszłości

Ulepszone systemy gospodarowania na użytkach zielonych mogą przyczynić się do obniżenia kosztów produkcji i zwiększenia dochodów. Europejski projekt Inno4Grass ma na celu zgromadzenie innowacyjnych rozwiązań z praktyki oraz nauki związanych z gospodarowaniem na użytkach zielonych i upowszechnieniu ich dla całego sektora rolniczego Europy.

Jeśli prowadzą Państwo dynamicznie rozwijające się gospodarstwo rolne wykorzystujące użytki zielone, które nieustannie poszukuje nowoczesnych rozwiązań, chcielibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety. Państwa opinie oraz pomysły mogą przyczynić się do rozwoju gospodarstw wykorzystujących użytki zielone w całej Europie.

Projekt Inno4Grass zbiera oraz upowszechnia innowacje związane z technikami produkcji oraz profilem zarządzania w gospodarstwach wykorzystujących użytki zielone z zakresu:
- techniki produkcji, systemów gospodarowania, narzędzi ułatwiających wypas np. herbometru z powiązanym programem komputerowym, kalendarza wypasu itp.
- produktu finalnego np. masła bogatego w kwasy omega-3, mięsa oraz mleka pochodzącego od krów karmionych runią łąkową lub pastwiskową
- organizacji (spółki, zrzeszenia) np. certyfikaty mleka siennego, marek i znaków towarowych produktów pochodzących z przetworzenia runi użytków zielonych oraz wspólnych projektów gospodarowania na użytkach zielonych.

W końcowej części ankiety można podać swój adres e-mail, dzięki czemu uzyskają Państwo dostęp do informacji na temat innowacyjnych rozwiązań w gospodarowaniu na użytkach zielonych. Dziękujemy za podane odpowiedzi, które pomogą nam upowszechniać innowacyjne rozwiązania w gospodarowaniu na użytkach zielonych!

Uwaga: W ramach projektu organizowane są elektroniczne grupy dyskusyjne, gdzie będą mieli Państwo możliwość uczestniczyć w dyskusjach o innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu gospodarowania na użytkach zielonych. Zapraszamy do polubienia naszego fanpagu:
https://www.facebook.com/Inno4Grass-1740326542946681/
oraz pierwszej grupy dyskusyjnej na temat gospodarki pastwiskowej:
https://www.facebook.com/groups/593434601123104/
Bez tytułu
Czy w ostatnim czasie wprowadzili Państwo zmiany/innowacje w procesie produkcji pasz lub organizacji gospodarowania na użytkach zielonych, które są oryginalne lub niestandardowe w Państwa regionie?
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service