Wniosek o przyjęcie do Przedszkola Polskiego na rok 2023/2024.
Wniosek o przyjęcie dziecka na zajęcia kulturalno-oświatowe dla dzieci w wieku przedszkolnym organizowane przez Stowarzyszenie Rodziców Uczniów Szkoły Polskiej w Luksemburgu* w roku szkolnym 2023/2024 (zwane dalej APEEPL lub Stowarzyszeniem).

Do zapisów na rok szkolny 2023/2024 uprawnione są dzieci urodzone w latach 2018, 2019 i 2020. Kolejnym warunkiem przyjęcia jest nienoszenie przez dziecko pieluch. Dzieci, które w momencie rozpoczęcia zajęć przedszkolnych w dalszym ciągu nie będą spełniały tego wymogu, zostaną skreślone z listy przyjętych.  

Dane przekazane w tym formularzu będą wykorzystywane jedynie dla celów związanych z organizacją zajęć – administratorem danych jest Stowarzyszenie.

Zarząd Stowarzyszenia oraz osoby współpracujące ze Stowarzyszeniem zobowiązały się, poprzez podpisanie odpowiednich oświadczeń, do przestrzegania przepisów zawartych w ustawie PROTECTION DES PERSONNES À L’ÉGARD DU TRAITEMENT DES DONNÉES À CARACTÈRE PERSONNEL, Memorial A –– N° 91, du 13 août 2002 oraz do zachowania w tajemnicy wszystkich danych osobowych do których: (i) miały dostęp w trakcie współpracy ze Stowarzyszeniem w związku z pełnioną funkcją, (ii) a także po zaprzestaniu współpracy.
 
Stowarzyszenie Rodziców Uczniów Szkoły Polskiej w Luksemburgu z siedzibą w Luksemburgu zostało zarejestrowane w luksemburskim Rejestrze Handlowym i Spółek (RCS) w roku 2008, pod numerem F0007494.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
www.przedszkolaki.lu
Dane dotyczące ucznia
Nazwisko ucznia *
Imię / Imiona *
Data urodzenia - dzień, miesiąc, rok. *
Miejsce urodzenia *
Płeć *
Narodowość *
Język ojczysty (język, którym dziecko posługuje się z największą swobodą) *
Inne języki, którymi dziecko się komunikuje *
Required
Adres e-mail do komunikacji przedszkolnej (na ten adresy/te adresy będą przekazywane wszystkie informacje dotyczące funkcjonowania Przedszkola Polskiego)
*
Proszę podać adres zamieszkania dziecka *
Dane matki / opiekuna prawnego
Nazwisko matki *
Imię / Imiona *
Narodowość *
Numer telefonu komórkowego *
Język ojczysty *
Inne języki komunikacji *
Required
Dane ojca /opiekuna prawnego
Nazwisko ojca *
Imię/Imiona *
Narodowość *
Numer telefonu komórkowego *
Język ojczysty *
Inne języki komunikacji *
Required
Dodatkowe informacje / Deklaracje
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy