Реєстрація вчителів - волонтерів
Любі освітяни! Спільно з фондом Таблеточки ми хочемо запустити пілотний проект онлайн-освіти для дітей, що перебувають на тривалому лікуванні в онкогематологічних відділеннях. Починаємо в Охматдиті і у Київському обласному онкодиспансері. Під час лікування діти надовго випадають з навчального процесу, більше того, часто батьки самі прагнуть захистити їх від зайвого навантаження. Але для багатьох підопічних фонду навчання – це і спосіб відволіктися, і можливість відчути, що ти не відстаєш від однолітків. А це позитивно позначається на психологічному стані дітей.
Але навчатися під час такої хвороби складно фізично. Крім того, в лікарні важко налагодити графік навчання: адже у закладі може бути карантин, дитина може не мати сил вийти з палати, та й зайві візити з вулиці для онкохворих людей небажані.
Саме тому було вирішено організовувати короткі, але регулярні заняття в режимі онлайн.
Навчання буде проходити 3-4 рази на тиждень (по 45 хвилин) по Viber, Skype або за допомогою інших зручних програм, встановлених на планшетах. Наразі у нас є запити на такі уроки від 10 дітей, які хотіли б підтягнути під час лікування англійську, математику та фізику. Уроки не будуть прив'язані до оцінок, адже наша мета – це навчання в радість.

Дуже хочемо розпочати програму вже цієї весни і тому шукаємо наших волонтерів-освітян, котрі відчувають в собі бажання, сили та ентузіазм допомогти діткам. Запрошуємо у команду світлих людей, які готові підтримати наш проект та допомогти дітям своїм талантом, дружньою порадою чи просто приємним і цікавим спілкуванням :) Якщо виникли питання - пишіть сюди -> plevako.k@gmail.com

Ваше ім'я?
Your answer
Місце роботи
Your answer
Який предмет Ви можете викладати?
Required
Вкажіть зручний для вас розклад для скайп-зустрічей з дітьми
Your answer
Чи маєте досвід роботи з онкохворими дітьми?
Your answer
Вкажіть Ваш мобільний номер телефону
Your answer
Вкажіть Вашу електронну адресу
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms