Miniforums "Sociālā uzņēmējdarbība Ogres novadā" 23.10.2020.
23. oktobrī plkst.15:00 esošie un potenciālie Ogres novada sociālie uzņēmēji, tradicionālo uzņēmumu pārstāvji un ikviens cits sociālās uzņēmējdarbības interesents aicināts uz miniforumu “Sociālā uzņēmējdarbība Ogres novadā”. Tā būs iespēja darba grupās un diskusijās kopā ar Ogres novada pašvaldības pārstāvjiem radīt risinājumus sadarbībai starp sociālajiem uzņēmumiem un pašvaldību.

Miniforumu organizē Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija (LSUA) sadarbībā ar Ogres novada domi un British Council pārstāvniecību Latvijā. Pasākums norisināsies līdz plkst.17:30 Ogres novada Kultūras centra mazajā zāle, Brīvības ielā 15, Ogrē.

Lai piedalītos pasākumā, līdz 20. oktobrim lūdzam aizpildīt šo pieteikuma anketu.
Vārds, uzvārds *
E-pasts *
Telefona numurs *
Pārstāvētā organizācija, uzņēmums, institūcija (lūdzu, norādiet gan nosaukumu, gan darbības formu - SIA, biedrība, valsts vai pašvaldības iestāde u.c.) vai fiziska persona *
APLIECINĀJUMS 1 // Informējam, ka pasākumā tiks fotografēts! Piedaloties miniforumā, Jūs piekrītat, ka tā laikā tapušie foto materiāli ar Jūsu redzamību tajos var tikt izmantoti šī un citu Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas rīkoto pasākumu publicitātes un sabiedrības informēšanas nolūkiem. *
APLIECINĀJUMS 2 // Ja pirms miniforuma man parādīsies temperatūra, COVID-19 vīrusam raksturīgās slimības pazīmes vai būšu bijis / bijusi kontaktā ar COVID-19 slimniekiem, savu dalību pasākumā atsaukšu.
Clear selection
Paldies!
Šajā anketā norādīto personas datu apstrādi un saglabāšanu veic Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija. Dati tiks izmantoti, lai nodrošinātu Jūsu dalību miniforumā un informētu Jūs par citām sociālās uzņēmējdarbības aktualitātēm. Dati tiks izmantoti tikai minēto mērķu sasniegšanai un netiks nodoti trešajām personām.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy