Registreerimine - 2020
Olge täitmisel äärmiselt tähelepanelik ja täpne. Lugege kogu tekst läbi, et vältida hilisemaid arusaamatusi
Eraisik/firma *
Eraisik sisestab oma ees- ja perenime. Firmalt ootame täpset nime ning esindaja ees- ja perenime
Your answer
Isikukood/reg nr *
Eraisik sisestab siia oma isikukoodi ja firma registrikoodi
Your answer
Telefon *
Sisestage oma telefoni number, et saaksime vajadusel teiega ühendust võtta
Your answer
E-posti aadress *
Sisestage toimiv e-posti aadress. Kui teil seda pole, siis sisestagegi - puudub
Your answer
Pakun *
Märkige ära, kas pakute (toidu/tööstus/eri)kaupa, teenust või mõlemat (nt mänguasjad - kaup, prillide puhastamine - teenus) Kui teil on vaja teha mitu valikut, siis registreerite nii palju kordi kui vaja (NB! Iga registreerimise eest maksate eraldi) Tööstuskaup hinda ei tõsta ja palun kindlasti märkida, et sellega kauplete. Palun ärge pange seda erikauba alla. Erikaup nõuab tihti erilisi kohti müügiplatsil ja sellepärast on registreerimise juures eraldi välja toodud. Erikauba müüjatel soovitan täpsustada nende vajadusi platsi suhtes. Ainult meetritest ei piisa. Erikaup on kõik see, mis teiste valikute alla ei sobi (nt. murutraktorid, (mängu)majad, tünnisaun, autod, uued raamatud jne.)
Müügiplatsi laius *
Sisestage mitme meetri laiust müügiplatsi soovite. Palun kirjutage ainult number
Your answer
Vajan elektrit *
Kilovatid
Sisestage ainult number. Kui te elektrit ei vaja, siis jätke lahter tühjaks.
Your answer
Prügi ladustamine *
Auto platsile *
Kauba või teenuse kirjeldus
Sisestage kauba või teenuse lühikirjeldus. Palun olge võimalikult täpne ja ärge jätke olulist infot välja. Nt. müüte käsitööd, aga laadapäeval selgub, et te valmistate ka suhkruvatti ning vajate elektrit. Sellisel juhul võime keelata teil registreerimata kauba müügi. Kui kauba kirjeldamine tekitab raskusi siis võtke ühendust- 5264590 (Rein)
Your answer
Erisoovid
Sisestage, mida veel soovite. Mõnede soovide täitmine võib meil olla võimatu ja me anname sellest teile teada. Siia võite kirjutada, kuhu teie kaup või teenus laadaplatsil kõige paremini sobiks. Püüame soovidega arvestada, aga kindlaid lubadusi me anda ei saa - paigutamine toimub elavas järjekorras. Eriti peavad sellega arvestama hilisemad tulijad. Tähelepanu! Kauplejate sissesõit laadaplatsile lõpeb kell 9.30. Ka eelregistreerunud ei pääse hiljem laadaplatsile!!!
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.