Registreerimine - 2022
Olge täitmisel äärmiselt tähelepanelik ja täpne. Lugege kogu tekst läbi, et vältida hilisemaid arusaamatusi
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Eraisik/firma *
Eraisik sisestab oma ees- ja perenime. Firmalt ootame täpset nime ning esindaja ees- ja perenime
Isikukood/reg nr *
Eraisik sisestab siia oma isikukoodi ja firma registrikoodi
Telefon *
Sisestage oma telefoni number, et saaksime vajadusel teiega ühendust võtta
E-posti aadress *
Sisestage toimiv e-posti aadress. Kui teil seda pole, siis sisestagegi - puudub
Pakun *
Märkige ära, kas pakute (toidu/tööstus/eri)kaupa, teenust või mõlemat (nt mänguasjad - kaup, prillide puhastamine - teenus) Kui teil on vaja teha mitu valikut, siis registreerite nii palju kordi kui vaja (NB! Iga registreerimise eest maksate eraldi) Tööstuskaup hinda ei tõsta ja palun kindlasti märkida, et sellega kauplete. Palun ärge pange seda erikauba alla. Erikaup nõuab tihti erilisi kohti müügiplatsil ja sellepärast on registreerimise juures eraldi välja toodud. Erikauba müüjatel soovitan täpsustada nende vajadusi platsi suhtes. Ainult meetritest ei piisa. Erikaup on kõik see, mis teiste valikute alla ei sobi (nt. murutraktorid,  (mängu)majad, tünnisaun, autod, uued raamatud jne.)
Müügiplatsi laius *
Sisestage mitme meetri laiust müügiplatsi soovite. Palun kirjutage ainult number
Vajan elektrit *
Kilovatid
Sisestage ainult number. Kui te elektrit ei vaja, siis jätke lahter tühjaks.
Prügi ladustamine *
Auto platsile *
Kauba või teenuse kirjeldus
Sisestage kauba või teenuse lühikirjeldus. Palun olge võimalikult täpne ja ärge jätke olulist infot välja. Nt. müüte käsitööd, aga laadapäeval selgub, et te valmistate ka suhkruvatti ning vajate elektrit. Sellisel juhul võime keelata teil registreerimata kauba müügi. Kui kauba kirjeldamine tekitab raskusi siis võtke ühendust- 5264590 (Rein)
Erisoovid
Sisestage, mida veel soovite. Mõnede soovide täitmine võib meil olla võimatu ja me anname sellest teile teada. Siia võite kirjutada, kuhu teie kaup või teenus laadaplatsil kõige paremini sobiks. Püüame soovidega arvestada, aga kindlaid lubadusi me anda ei saa - paigutamine toimub elavas järjekorras. Eriti peavad sellega arvestama hilisemad tulijad. Tähelepanu! Kauplejate sissesõit laadaplatsile lõpeb kell 9.30. Ka eelregistreerunud ei pääse hiljem laadaplatsile!!!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.