Scopus: секрети пошуку
Запрошуємо Вас на тренінг з користування базою даних Scopus.
2018 року українські наукові установи та вищі навчальні заклади (серед них і Києво-Могилянська академія) отримали доступ до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science. Саме тому навички користування міжнародною реферативною базою даних Scopus, гаслом якої є: «refine your research» («вдоскональте власне дослідження»), є необхідними для студентів, наукових керівників, аспірантів, та всіх, хто проводить власне наукове дослідження на якісному міжнародному рівні.
Навчимося здійснювати пошук у базі Scopus, визначимо основні терміни, необхідні для подання статті до міжнародних наукових журналів, що індексуються в Scopus, та розглянемо поняття наукометрії.
Для участі в тренінгу потрібна реєстрація.
Зверніть увагу! участь у тренінгу - для користувачів бібліотеки НаУКМА, у формі потрібно обов'язково вказати номер Вашого читацького.

Цей тренінг не є офіційним тренінгом компанії Elsevier, має консультаційний характер та проводиться для дослідників Національного університету «Києво-Могилянська академія»
Коли: 14 листопада 2018, 17:00
Де: Бібліотека Антоновичів (підрозділ бібліотеки НаУКМА).
Email address *
Ім'я та прізвище *
Your answer
Номер Вашого читацького *
Your answer
У НаУКМА Ви: *
Я даю згоду на обробку моїх персональних даних (дані не використовуються з комерційною метою та для передачі третім особам) *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service