Ankieta na temat „Polsko-Niemieckiego Szlaku Piwnego“
Fundacja Ochrony Krajobrazu z siedzibą w Jeleniej Górze pracuje nad koncepcją „Polsko-Niemieckiego Szlaku Piwnego“ obejmującego pogranicze polsko-saksońskie. Szlak ten stworzy szerokie możliwości promocji browarów lokalnych i bogatego dziedzictwa kulturowego regionu, a także zwiększenia ich atrakcyjności dla turystów.

Celem niniejszej ankiety jest zebranie opinii lokalnych browarów polskich i saksońskich na temat koncepcji szlaku piwnego w jej obecnym kształcie.

Ankieta jest prowadzona w ramach projektu „Wspólna koncepcja i promocja Polsko-Niemieckiego Szlaku Piwnego” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Funduszu Małych Projektów INTERREG Polska-Saksonia 2014-2022. Po stronie polskiej program obejmuje podregion jeleniogórski w województwie dolnośląskim i powiat żarski w podregionie zielonogórskim (województwo lubuskie), a po stronie saksońskiej – powiaty Görlitz i Bautzen.

W razie problemów z dostępem do ankiety online lub jej wypełnieniem prosimy o kontakt z dr. Tomaszem Kołomańskim z Fundacji Ochrony Krajobrazu: kontakt@krajobraz.edu.pl.

Zebrane informacje i wyniki ankiety będą traktowane jako poufne.

Dziękujemy!

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service