Dom Modlitwy - Pokoje Prorocze (godz. 14:00-17:00)
Drodzy,

zapraszamy Was serdecznie do skorzystania z posługi proroczej w Domu Modlitwy przy ul. Sobieskiego 110 (wejście na lewo od PEKAO SA - kod 70#).

Chcemy modlić się w Waszych sprawach - słuchać, co Bóg mówi do nas przez swoje Słowo i dzielić się tym z Wami, wierząc, że Duch Jezusa, to duch proroczy (Ap. 19,10).

Słowa prorocze, które otrzymacie, zgodnie z zaleceniem św. Pawła (1 Kor. 14,3), na pewno Was zbudują i zachęcą. Ponieważ "prorokujemy po części" (1 Kor. 13,9) prosimy, abyście pamiętali, że słowo prorocze jest tylko fragmentem tego, co Bóg Wam przekazuje i że wymaga ono zawsze Waszego rozsądzenia i rozeznania.

W rozeznawaniu słowa proroczego warto zajrzeć do Pisma Świętego, oraz porozmawiać o nim w ramach swojej wspólnoty, parafii, czy też małej grupy dzielenia.

Zapraszamy serdecznie!

Warszawa 24/7 oraz Wspólnota DOM

UWAGA: jeśli nie widzisz daty najbliższej Góry Modlitwy, to znaczy, że SKOŃCZYŁY SIĘ MIEJSCA na pokoje prorocze.
Kolejne Góry Modlitwy odbędą się w następujących terminach: 27 maja; 28 czerwca (środa, podczas Obozu w Wiatrakach!), 29 lipca; 26 sierpnia.

Wybierz datę
Czy brałeś już udział w pokojach proroczych
Required
Nazwisko
Your answer
Imię
Your answer
Rok urodzenia
Your answer
E-mail
Your answer
Telefon
Your answer
Miejscowość
Your answer
Kościół
Nazwa Wspólnoty
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z uczestnictwem w pokojach proroczych oraz działalnością Domu Modlitwy Warszawa 24/7
Dom Modlitwy Warszawa 24/7 jest chrześcijańską organizację non-profit, której celem jest stworzenie miejsca nieustannej modlitwy! Póki co Dom jest otwarty dla wszystkich spragnionych Boga w dni powszednie od 8:00 do 12:00 oraz od 18:00 do 22:00. Możesz spowodować, że drzwi Domu Modlitwy będą otwarte non-stop. Dołącz do grona darczyńców!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms