Průzkum mezi českými e-shopy
Sdílejte své zkušenosti a inspirujte se od ostatních. Co majitelům českých e-shopů pomáhá nezbláznit se z množství práce? I tohle bude součástí studie efektivity českých e-shopů. Zapojte se i vy.


Naše motivace:
Dlouhodobě se zabýváme procesy ve firmách a zvýšením efektivní spolupráce v rámci týmu. Pracujeme specificky s e-shopy a rády bychom tímto průzkumem ukázaly, jak jsou na tom české e-shopy právě v této oblasti. Věříme, že výsledky, které budeme generalizovaně a anonymně publikovat, pomohou jednotlivým e-shopům nahlédnout na svou práci zase z jiného úhlu, zamyslet se nad tím, jak k jednotlivým oblastem přistupují oni sami, a inspirovat se tím, jak pracují jejich kolegové. Věříme, že informace, které budeme veřejně publikovat posunou celý e-commerce obor zase o velký kus kupředu. E-commerce podnikání totiž není jenom o marketingu, PPC kampaních, Zásilkovně a sociálních sítích. Je to i o interním nastavení a soustavném vylepšování procesů, práci na komunikaci uvnitř týmu a perfektních procesech z hlediska zákazníka.

Koho hledáme:
Majitele e-shopů, obor nerozhoduje.

Jak budeme s výsledky pracovat:
Vše, co se od vás dozvíme, anonymizujeme. Nic, co řeknete, nebude spojováno s vaším jménem nebo jménem vaší firmy. Získané informace budeme analyzovat společně, nebude tedy řeč o žádných jednotlivostech.
Část studie zveřejníme formou tiskové zprávy, článků na internetu a sdílení na sociálních sítích.
Část studie zůstane skrytá a zpřístupníme ji pouze účastníkům a partnerům průzkumu.

Co z toho budete mít?
1) Dostanete kompletní studii toho, jak e-shopy v ČR pracují s efektivitou a procesy. Můžete tam najít inspiraci, jak posunout své vlastní podnikání, a získat tak konkurenční výhodu.
2) Od nás osobně získáte voucher na účast zdarma na praktickém workshopu s tématem efektivní práce e-shopů. My dvě, tedy Michaela Tréglová a Renata Novotná, s vámi budeme prakticky procházet, kde můžete zefektivnit svou práci a posunout tak celou firmu raketově vpřed.

Jak to bude probíhat:
Vyplníte nám tento formulář, kde budou pouze základní informace a kontakty na vás. My se vám pak ozveme a najdeme společný termín pro osobní, video nebo telefonický rozhovor. Ten bude trvat 45 až 60 min. Budeme vám klást otázky jako např. jaké komunikační kanály ve firmě používáte, jaké aplikace nebo software vám ulehčují každodenní práci, kolik času věnujete administrativě a kolik rozvoji firmy apod.
Následně výsledky zpracujeme do souhrnné zprávy, jejíž kompletní znění vám pošleme. Její část pak budeme komunikovat veřejnosti.
Email address *
Web/název vašeho e-shopu *
Vaše jméno *
Telefon, na kterém vás zastihneme *
Jaký způsob rozhovoru preferujete? *
Kolik má vaše firma zaměstnanců na plný úvazek? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Renata Novotná. Report Abuse