Registracija į seminarą-diskusiją "Verslo galimybės Brazilijoje"

JCI – yra tarptautinė, aktyvių piliečių (18-40 m.) organizacija, dirbanti keturiomis kryptimis: tarptautinis bendradarbiavimas, verslumo skatinimas, asmeninis tobulėjimas ir socialinė veikla. JCI vienija įvairių sričių profesionalus, įsijungusius į 6000 vietinių JCI organizacijų visame pasaulyje. JCI buvo įkurta prieš daugiau nei 95 metus, ir virš 2 milijonų žmonių yra buvę jos nariais. Daugiau informacijos – www.jci.lt, www.jci.cc.

Šiuo metu, JCI Lietuva prisijungė prie JCI Latvija organizuojamos verslo misijos į Braziliją, kuri vyks 2013 m. spalio mėn. pabaigoje - lapkričio mėn. pradžioje. JCI Lietuva, siekdama detaliau informuoti apie verslo galimybes Brazilijoje, kartu su partneriais VšĮ „Versli Lietuva“ ir Užsienio reikalų ministerija, organizuoja seminarą šių metų birželio 26 d. Ūkio ministerijos patalpose, 209 salėje.

Renginio globėjas – Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Brazilijoje, San Paulo, vadovaujamas Lauros Guobužaitės.

Seminare- diskusijoje apie verslo galimybes Brazilijoje, dalyvaus „Versli Lietuva“, Užsienio reikalų ministerijos, Brazilijos ambasados Kopenhagoje, Lietuvos verslo atstovai.

Susidomėjusius prašome registruotis iki birželio mėn. 25 d. Turėdami klausimų apie verslo misiją į Braziliją ir/ ar seminarą- diskusiją, susisiekite su projekto vadovu Aurimu Viršuliu el. paštu: aurimas.virsulis@jci.lt arba projekto komandos nare Renata Vielavičiene tel. +37068710601

  This is a required question
  This is a required question

  Renginyje dalyvaujančio asmens kontaktai

  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question