Jsem Znechucení, těší mě!
Ahoj, jsem jednou ze základních emocí, celkem je nás šest. Mohl/a jsi nás vidět v animovaném filmu V hlavě. Jestli ho neznáš, určitě se na něj podívej, stojí za to. Ale jistě nás znáš i osobně, často totiž za tebou chodíme na návštěvu.

Dokážeš si představit, jaké by bylo, kdybys neměl žádné pocity? Tvůj život by nebyl moc zajímavý, neměl by žádnou šťávu. A co hůř, nevěděl bys, co vlastně chceš a co pro sebe potřebuješ. Nedokázal by ses ani vžít do pocitů druhých a soucítit s nimi. Jenže tohle všechno je pro lidi důležité, emoce a prožívání je to, co vás dělá lidmi.

Umíš rozeznat, jaké emoce prožíváš? Fajn! Budeme rádi, když se dnes ještě lépe vzájemně poznáme.

𝗣𝗢𝗭𝗢𝗥! Vyplň správně emailovou adresu podle toho, komu má vyplněný formulář dojít.

𝗣𝗢𝗭𝗢𝗥 𝟮! Všechny Tvé odpovědi se ukládají, včetně e-mailu či jména. Jinak to bohužel aplikace google forms neumožňuje. Žádné údaje zde uvedené nebudou zneužity, respektujeme zásady spojené s ochranou osobních údajů, včetně GDPR.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Zde napiš své jméno nebo přezdívku. *
Jak se daří? Já jsem Znechucení. Poznáš mě tak, že ti něco není po chuti. Objevím se, když ti něco přijde nechutné, odpudivé, zkažené, no prostě hnus - ať už jde o jídlo, nějaké věci nebo chování lidí. Chci, aby sis na to dal/a jednoduše pozor. Zaklikni ty situace, ve kterých zažíváš znechucení. *
Captionless Image
Required
A podle čeho mě vlastně poznáš? Vyber projevy Znechucení. *
Když je něco fuj, tak jsem tu já. Někdy se ke mně přidá dokonce i naštvání, abychom tě přiměli něčemu se vyhnout. Někdy se musíš opravdu hodně překonat, abys mě utišil/a (třeba když musíš ochutnat tu smradlavou polívku). Jaký je tvůj zážitek se znechucením z poslední doby? Krátce o něm napiš. *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy