Hariduskopteri teemakohtumine 3.05, kell 15.00:                         Kuidas on õpilasfirmade loomine toetatud teie koolis?
Hea koolijuht

Õppeaasta lõpp on peagi käes. Soovime Hariduskopteri ja Ettevõtliku Kooli poolt vaadata tagasi lõppevale õppeaastale just õpilasfirmade vaates ning pöörata pilgud ka septembrikuusse. Teemakohtumise fookuses on koolide poolne mini- ja õpilasfirmade loomise toetamine praegusel ning tulevasel õppeaastal.

Ida-Virumaa õpilasfirmade hulk kogu maakonna peale on väga väike. Võib isegi öelda, et mõnes teises Eesti koolis on kokku rohkem õpilasfirmasid, kui meil maakonna peale neid leidub. See näitab selgelt, et maakonnas teemaga ei tegeleta enamasti süsteemselt ning õpilasfirmade temaatika on jäänud eestvedaja keskseks.

Teemakohtumisel kuuleme õpilasfirma juhendaja ning ühe üldhariduskooli kogemust õpilasfirmade loomise toetamisel. Seejärel mõtleme koos, kuidas uuel õppeaastal liikuda õpilasfirmade toetamise teemal veelgi teadlikumalt, süsteemsemalt ja tugevamalt edasi.
Kohtumine toimub Zoom keskkonnas.

Planeerime juunikuus (13.-15.06) antud teemal õppekäiku ka Lõuna-Eestisse. Plaan külastada järgmisi õppeasutusi: Vändra Kool, Viljandi kutseõppekeskus, Viljandi Kultuuriakadeemia, Valga maakonna koolid
Palun pane kirja, kas ja kes teie asutusest õppereisil oleks huvitatud osalema: https://docs.google.com/spreadsheets/d/14O4MTIIKueZpqjn4F294KYTy6ItQYIWaxnaNE00rYnQ/edit?usp=sharing


Kui Teil on täpsustavaid küsimusi, siis andke julgelt nendest märku:


Kerda Eiert
kerda.eiert@ivek.ee

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Nimi *
E-mail *
Asutus *
Kas Teie koolis tegutseb 21/22 õppeaastal mini- või õpilasfirma? *
Millisele küsimusele soovid kohtumisel saada vastust
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy