Formularz rezerwacyjny - AstroWczasy 2019
W dniach od 24 sierpnia do 1 września 2019 odbędą się po raz 8. coroczne AstroWczasy. Jest to jeden z naszych najbardziej atrakcyjnych wyjazdów w ciemne rejony Polski. Tym razem po raz pierwszy spotykamy się w ośrodku “Leśna Polana” w Bystrem koło Baligrodu, gdzie pod wyjątkowo ciemnym niebem będziemy obserwować i fotografować nasze niebo.

Współrzędne geograficzne: 49°19'05''N, 22°15'39''E. 491 m n.p.m
Niebo: klasy 2 wg. skali Bortle’a - https://pl.wikipedia.org/wiki/Skala_Bortle%E2%80%99a
Horyzont: https://bit.ly/2zt2643

Opis domków
Do dyspozycji uczestników mamy 11 pięcioosobowych domków (wszystkie ustawione wejściem na południe). Na pierwszym piętrze (pokój 3 osobowy z balkonem - jedno łóżko podwójne i jedno pojedyncze oraz pokój 2 osobowy z dwoma łóżkami pojedynczymi). Na parterze salon z kanapą, aneks kuchenny z lodówką (kuchnia całkowicie wyposażona), telewizor, szafa, stół z krzesłami, łazienka. Ewentualne szóste miejsce noclegowe to wykorzystanie rozkładanej kanapy.
Przed domkami grill, możliwość skorzystania z basenu w ośrodku obok. Do dyspozycji boisko do piłki nożnej, siatkówki oraz stół do tenisa stołowego. Zapewniamy dostęp do sprzętu sportowego, który będzie można wykorzystać na miejscu.
Miejsce obserwacyjne oddzielone jest od domków małymi drzewami (krzakami), zasłaniając w ten sposób przed niepożądanym światłem dochodzącym z domków. Teren ośrodka jest wyjątkowo ciemny, nawet jak na Bieszczady. Związane to jest również w dość dużym zasłonięciem horyzontu, które maksymalnie sięga do maksymalnej wartości 17°. https://bit.ly/2zt2643. Ukrywamy się dzięki temu przed jakimkolwiek światłem ale niestety tracimy trochę na przysłoniętym horyzontem.
Teren ośrodka jest bezpieczny i zamykany na noc. Na miejscu również plac zabaw.
Do miejsca obserwacyjnego zostanie pociągnięty przedłużacz z pomieszczenia gospodarczego.

Gril
W trakcie pobytu planujemy wspólny grill (w cenie pobytu) - data zostanie ustalona na miejscu w oparciu o warunki pogodowe. Będzie składał się z kiełbasa z grila - porcja, karczek - porcja, pieczywo, ketchup, musztarda, ogórki małosolne, napoje/piwo. Gril odbędzie się w połowie naszego pobytu, a dzień zostanie ustalony na podstawie prognoz pogody.

Rezerwacje i zadatek
Aby zarezerwować miejsce należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie https://goo.gl/forms/BNeogjPFNQv1N5cu1 oraz dokonać wpłaty zadatku w wysokości 200 zł./os. w terminie 7 dni od wysłania formularza. Po tym terminie w przypadku braku wpłaty, zgłoszenie zostanie anulowane, a miejsce zwolnione. Skrócenie pobytu nie wiąże się ze zmniejszeniem kosztów.

Aby dokończyć rezerwację należ dokonać wpłaty zadatku w wysokości 200 zł./osobę na konto: Marek Substyk, ul. Karola Miarki 15a/6, 41-500 Chorzów, CityHandlowy: 16 1030 0019 0109 8518 0293 4184 w tytule pisząc "AstroWczasy 2019” w terminie 14 dni od momentu dokonania zgłoszenia.

Pozostałą część należy wpłacić w terminie do 30 kwietnia 2019 roku.

Zdjęcia z domków i terenu ośrodka na stronie http://www.astrocd.pl/forum/viewtopic.php?f=43&t=5805

Całkowity koszt pobytu: 599 zł./os. (rezerwując od 1-5 osób w domku) za 8 dni.
w przypadku zakwaterowania dodatkowej 6. osoby, koszt zmniejsza się do 549 zł./os.
Dzieci do lat 3 - bezpłatnie, jednak również bez świadczeń.

Organizatorem wyjazdu jest firma: AstroCD - Sylwia Substyk
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy