Studentský inkubátor

Studentský inkubátor je univerzitní pracoviště zaměřující se na rozšiřování praktických znalostí studentů v oblasti IT. Je součástí CIVu, připravuje studenty na budoucí profese a zjednodušuje jim start na pracovním trhu. Absolvent inkubátoru získá základní znalosti dané IT profese a může se poté zapojit do projektů na CIVu i dalších součástech univerzity i jako brigádník na částečný úvazek při studiu.

Studentský inkubátor je také příležitostí poznat studenty mající podobné zájmy a koníčky. Chcete-li se přihlásit nebo potřebujete další informace, vyplňte několik informací o sobě. Ozveme se a domluvíme se na dalším postupu.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno a příjmení:
Studentský email:
Na jaké fakultě studujete?
Clear selection
Vystudovaná střední škola/gymnázium:
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Odesláním přihlášky uděluji souhlas Západočeské univerzitě v Plzni, aby ve smyslu nařízení č. 679/2016 o ochraně osobních údajů fyzických osob zpracovávala výše uvedené údaje pouze pro potřeby kontaktování zájemce o inkubátor. Tyto údaje budou vymazány na konci každého semestru. Souhlas můžete kdykoliv vzít zpět zasláním zprávy na naši emailovou adresu: inkubator@service.zcu.cz.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Západočeská univerzita v Plzni. Report Abuse