Перегляд освітньо-професійної програми Середня освіта (Інформатика) -2022 (освітній рівень бакалавр).  Формуємо цілі разом!
Просимо відповісти на запитання з метою удосконалення освітньо-професійної програми підготовки учителів інформатики. Дуже вдячні за Ваші щирі відповіді і пропозиції.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
До якої групи ви себе відносите? *
Як Ви оцінюєте рівень викладання в академії
Clear selection
Чи задоволені Ви якістю освітніх послуг в академії?
Clear selection
Оцініть за 5-ти бальною шкалою важливість набуття загальних компетентностей учителями інформатики  базової школи *
1
2
3
4
5
Здатність працювати в команді та автономно.
Здатність до абстрактного мислення, аналізу та синтезу.
Знання та розуміння предметної області та розуміння професійної діяльності.
Здатність спілкуватися іноземною мовою у професійній діяльності, опрацьовувати фахову іншомовну літературу.
Здатність вчитися і оволодівати сучасними знаннями, використовуючи інформаційні та комунікаційні технології.
Здатність до пошуку, оброблення, узагальнення та критичної оцінки інформації з різних джерел.
Здатність генерувати нові ідеї (креативність).
Здатність бути критичним і самокритичним
Здатність оцінювати та забезпечувати якість виконуваних робіт.
Здатність діяти соціально на засадах етичних міркувань, цінувати різноманіття та мультикультурність.
Здатність реалізувати свої права і обов’язки як члена суспільства, усвідомлювати цінності громадянського (вільного демократичного) суспільства та необхідність його сталого розвитку, верховенства права, прав і свобод людини і громадянина в Україні.
Здатність зберігати та примножувати моральні, культурні, наукові цінності і досягнення суспільства на основі розуміння історії та закономірностей розвитку предметної області, її місця у загальній системі знань про природу і суспільство та у розвитку суспільства, техніки і технологій.
Оцініть за 5-ти бальною шкалою важливість набуття ПРОФЕСІЙНИХ компетентностей учителями інформатики базової школи *
1
2
3
4
5
Здатність до формування в учнів ключових і предметних компетентностей та здійснення міжпредметних зв’язків, відповідно до вимог стандарту базової середньої освіти.
Володіння основами цілепокладання, планування та проєктування навчання учнів з інформатики.
Здатність здійснювати виховання на уроках інформатики, виконувати педагогічний супровід процесів соціалізації учнів та формування їхньої культури.
Здатність до критичного аналізу, ре-інженірингу, діагностики та корекції власної педагогічної діяльності, оцінки педагогічного досвіду.
Здатність використовувати знання з теорії та методології інформатики, концепцій, принципів, форм та методів організації навчання в базовій середній школі.
Здатність професійно і раціонально використовувати комп’ютерну техніку і комунікаційне обладнання, сучасні інформаційно-комунікаційні та Іnternet-технології в освітньому процесі і професійній діяльності.
Здатність розробляти, досліджувати, реалізовувати мовами програмування алгоритми розв’язання задач з інформатики.
Здатність брати участь у створенні, підтримці й розвитку освітніх порталів, дистанційних курсів, віртуальних навчальних середовищ, навчальних електронних ресурсів нового покоління.
Здатність використовувати методологічні і психолого-педагогічні засади і закономірності організації освітнього процесу у закладах базової середньої освіти.
Здатність до виявлення закономірностей випадкових явищ, застосування методів описової та критеріальної статистики для опрацювання результатів експериментів, зокрема педагогічних.
Здатність використовувати Інтернет-ресурси (зокрема, іншомовні) для професійного розвитку та поширення власних ідей.
Здатність демонструвати знання і розуміння наукових фактів, теорій, принципів і методів фізико-математичних дисциплін, необхідних для підтримки предметної галузі «Інформатика».
Здатність цифрового подання та обробки графічної, звукової та відео інформації.
Здатність розв’язувати задачі шкільного курсу інформатики базової середньої освіти різного рівня складності та формувати відповідні уміння в учнів.
Забезпечення охорони життя і здоров’я учнів (у тому числі з особливими потребами), їхньої рухової активності в освітньому процесі та позаурочній діяльності.
Здатність аналізувати фундаментальні концепції й системні методології, міжнародні та професійні стандарти в області інформаційних технологій та на їх основі розробляти власні методичні рекомендації.
Здатність проєктування інформаційних web-ресурсів з інтеграцією зовнішніх даних і програмних продуктів, з використанням методів захисту інформації на основі знання основних протоколів Інтернет, моделі та структури Інтернет-серверів.
Здатність до створення концептуальної, логічної та фізичної моделей проєктування систем керування базами даних.
Здатність розробки проєктної та програмної документації, що задовольняє нормативним вимогам, створювати та адмініструвати комп’ютерні мережі.
Здатність до рефлексії та самоорганізації професійної діяльності.
Здатність володіти технологіями налагодження, обслуговування та експлуатації комп’ютерної мережі
Здатність удосконалити навчальне середовище, зокрема на основі ІКТ.
Які компетентності Ви вважаєте за необхідне додати в якості цілей навчання майбутніх учителів інформатики базової школи?
Які результати навчання, на Вашу думку, є  необхідними для успішної професійної діяльності вчителя інформатики базової школи?
Які освітні компоненти освітньо-професійної програми, на Вашу думку, дозволяють набути випускникам необхідних компетентностей?
Які освітні компоненти Ви хотіли б бачити у навчальному плані підготовки вчителів інформатики закладів середньої освіти, що забезпечують базову середню освіту?
Ваші пропозиції щодо вдосконалення  ОПП Середня освіта (Інформатика) -2022
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy