Startup'lar ve Girişimciler için E-İhracat'ta Bilinmesi Gerekenler / 19.11.2020 / 10.00-13.00
Eğitim başvurusu için aşağıda yer alan formu doldurunuz.
Eğitim İçeriği
• Marka Konumlama
• E-İhracat Hedef Pazar Seçimi
• Lojistik ve Teknolojik Altyapı Gereksinimleri
• Alternatif Kanallar Oluşturma
• Teşvikler Nelerdir?
• Yapılan Hatalar ve Eksikler
Ziya KIZILTAN Kimdir?
Ziya Kızıltan, 1983 yılında İstanbul’da doğdu. Üniversite öğrenimine 2001 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü’nde başladı. İlk girişimcilik tecrübesine bu yıllarda elektronik ve bilgisayar sarf malzemeleri ticareti ile başlayarak, henüz 20’li yaşlarının başındayken 11 kişilik bir ekibe liderlik yaptı ve yıllık milyon dolarlık cirolara ulaştı. Yaklaşık üç yıl süren bu tecrübe sayesinde ticareti ve satışı bizzat tecrübe ederek öğrenme şansı yakaladı ve kariyerine satış ve pazarlama alanında devam etmeye karar verdi. İlk profesyonel satış kariyerine Tatil sektöründe başlayan ve daha sonra Aktif Satış alanında Temizlik ve Sağlık Sistemleri satarak devam eden Ziya Kızıltan, bu sektörde elde ettiği başarılar sayesinde Satış Müdürü, Ofis Müdürü ve Türkiye Satış Direktörü pozisyonlarına yükseldi. 2013 yılında kurulan, e-ticaret ile Tavsiye Pazarlaması sektörlerini bir araya getiren incir.com projesinde kuruluş aşamasından itibaren Pazarlama Müdürü olarak görev aldı. E-ticaretin önündeki engelleri kaldırmaya ve daha fazla insanı e-ticaretin avantajları ile tanıştırmaya yönelik önemli çalışmalarda bulunarak binlerce E-Ticaret girişimcisi yetiştirdi. 2016 yılının sonlarında Doğan Online ailesine katılan Ziya Kızıltan halen Hepsiburada.com’da Satış Geliştirme Müdürü olarak çalışmaya devam ediyor. Evli ve bir çocuk babasıdır.
Ad-Soyad *
Firma Adı *
Firmadaki Pozisyonunuz *
E-Posta *
Telefon
Eğitmene Sormak İstediğiniz Sorular
KVKK Bilgilendirme Metni
Bu formda ilettiğiniz kişisel verileriniz eğitim ve seminer duyurularının gönderilmesi amacıyla işlenecek ve 10 yıl süre ile kaydedilecektir. Bu amaç dışında ve herhangi bir tarafla paylaşılmayacaktır. Alınan kişisel verilerinizin güvenliği için İMMİB olarak azami dikkat ve özenin gösterilmesini sağlayacağız.

https://www.immib.org.tr/tr/kurumsal-kisisel-verilerin-korunmasi-1.html adresinden kişisel veri politikamıza ulaşabilir ve haklarınızı öğrenebilirsiniz.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy