Formularz zgłoszeniowy – uczestnictwo bierne
Formularz zgłoszeniowy uczestnictwa biernego w II Ogólnopolskiej Konferencji pt. "Prawa człowieka na świecie. Aspekty społeczne, polityczne, historyczne i formalnoprawne".

Koszt udziału biernego to 59 zł/osoba.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Tytuł naukowy *
Imię *
Nazwisko *
Reprezentowana uczelnia / inna instytucja
Telefon kontaktowy *
Obiecujemy nie dzwonić do Państwa bez uzasadnionej przyczyny. Numer telefonu staje się bardzo przydatny w sytuacji, gdy konieczna jest pomoc uczestnikowi konferencji (np. w znalezieniu kanału na platformie konferencyjnej).
Adres e-mail zintegrowany z aplikacją Microsoft Teams / adres e-mail na który ma zostać wysłany certyfikat uczestnictwa biernego w wersji cyfrowej opatrzony podpisem elektronicznym członka zarządu Center For American Studies *
Ważne! Na ten adres e-mail zostanie wysłany link do transmisji konferencji. Prosimy o upewnienie się, że mają Państwo zainstalowaną aplikację Microsoft Teams oraz że podany poniżej adres e-mail jest z nią zintegrowany. Nie będzie możliwości zmiany wskazanego w tym miejscu adresu e-mail na inny w terminie późniejszym.
Skąd dowiedział(a) się Pan(i) o konferencji? *
Oświadczenia *
1. Akceptacja Regulaminu konferencji naukowych organizowanych przez Center For American Studies jest niezbędna do wzięcia przez Państwa udziału w konferencji; 2. Zgoda na otrzymywanie drogą mailową materiałów promocyjnych jest w pełni dobrowolna.
Required
Organizator
Organizatorem konferencji jest Center For American Studies, KRS – 0000771445, NIP – 7811990247, REGON – 382566518.

W razie jakichkolwiek dalszych pytań (w tym kwestii technicznych) prosimy o kontakt drogą wiadomości prywatnej na naszym fanpage na Facebooku. Dziękujemy i zapraszamy do udziału w naszych wydarzeniach!
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy