Start w Gamedev - zgłoszenia
"Start w Gamedev" to projekt, dzięki któremu w niespełna miesiąc, możesz przetestować czy kariera w branży tworzenia gier jest dla Ciebie czy nie. To także możliwość poznania przydatnej wiedzy dotyczącej mechaniki gier i zachowań graczy, którą można zastosować również w biznesie, edukacji, marketingu itp. 

Start w Gamedev to cykl warsztatów, w ramach których dowiesz się jak projektować gry i wykorzystać je w swoim biznesie. Jeżeli czekasz na TEN moment, aby rozpędzić swoje działania, to jest projekt właśnie dla Ciebie! 

REKRUTACJA TRWA DO 26 PAŹDZIERNIKA 2022! 

Liczba miejsc jest ograniczona - o udziale decyduje kolejność zgłoszeń!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
W którym z miast chcesz brać udział w szkoleniach? *
W wypadku Częstochowy oraz Kłobucka istnieje możliwość, że przy wyczerpaniu puli miejsc w danej miejscowości, a wolnych miejscach w drugiej, będziemy proponować możliwość dołączenia do innej niż zadeklarowana w tym pytaniu grupy. 
Nazwisko: *
Imię: *
Nr telefonu *
Wiek / Aktywność zawodowa *
Miejsce zamieszkania *
Nazwa miejscowości oraz szacunkowa wielkość wyrażona w liczbie mieszkańców (np. Lubartów, ok. 20 tys.)
Preferowany rodzaj szkolenia "technicznego" w ramach programu Start w Gamedev *
W ramach programu szkoleń większość uczestników i uczestniczek przejdzie przez identycznie skonstruowane zajęcia tematyczne. Zakładamy jednak 2 odrębne ścieżki związane z nauką "technicznych" kwestii dotyczących tworzenia gier. Zaznaczenie jednej z poniższych opcji nie jest równoznaczne z zagwarantowaniem udziału w wybranej ścieżce, jednak będzie uwzględniane zgodnie z kolejnością wpływania zgłoszeń. 
Napisz w kilku zdaniach, dlaczego chcesz wziąć udział w naszym projekcie?
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Przesyłając niniejszy formularz, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla Fundacji Twórczości, Edukacji i Animacji Młodzieży Teatrikon oraz Fundacji Lublin Gamedev w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji do projektu Start w Gamedev. Wyrażam także zgodę na kontakt bezpośredni za pośrednictwem podanych przeze mnie kanałów komunikacji (adres e-mail, nr telefonu). Mam świadomość, że ze względu na wykorzystanie Formularzy Google moje dane osobowe mogą być przechowywane na serwerach znajdujących się poza terenem Unii Europejskiej. 

Dane dotyczące rekrutacji będą przechowywane do 15 grudnia 2022 r. Za administrację danymi odpowiada Fundacja TEAM Teatrikon - w sprawach związanych z administrowaniem danymi można kontaktować się pod adresem: kontakt@teatrikon.pl 
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy