Заявка на участь у стипендіальній програмі Новопечерської школи 2019/2020
Привіт, друже!
Ми раді, що ти наважився подати заявку на участь у Стипендіальній програмі. Перед тим як подаватися, ознайомся з деталями програми.
Стипендіальна програма – це грант від Освіторії, який цілком, або частково покриває вартість навчання в Новопечерській школі до 11-го класу включно. Грант покриває всі прямі та додаткові витрати на навчання, які ми надаємо учню чи учениці протягом перебування у Школі з 9:00 до 18:00 (детальніше про навчальний пакет: http://novoshkola.com.ua/cost).

На отримання гранту на навчання можуть розраховувати учні, які вступають до 8-11 класів, зі значними досягненнями в навчанні та суспільній діяльності, а також із творчими чи спортивними здобутками, із родин, які не мають матеріальної можливості сплачувати повну вартість навчання.

На основі заявок комісія на власний розсуд запросить учнів на конкурсні випробування, за результатами яких прийме остаточне рішення.

Зверни увагу, заявки приймаються до 20 травня. Ми все уважно прочитаємо та надамо відповідь кожному.
Куратор програми: Комар Мілена, kmm@osvitoria.org

А зараз найвідповідальніший момент - заповнення анкети. Наведену нижче форму заповни українською мовою. В середньому це займає 45 хвилин. Налаштуйся на творчий лад та відповідай щиро.
Вперед!

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Новопечерська Школа. Report Abuse - Terms of Service