Zkouška nanečisto/Pre-test – přihláška/registration
Zkouška nanečisto v maximální možné míře (forma, organizace, časová dotace) koresponduje se zkouškou Cambridge English Qualifications v její papírové formě. Výsledky, které účastníci obdrží do dvou týdnů, jsou významnou informací o stupni připravenosti na reálnou zkoušku. Pokud odhalí slabá místa, je možné se na ně před termínem zkoušky více zaměřit a zvýšit tak šanci při cambridgeské zkoušce uspět.
The pre-test (i.e. simulation of the internationally recognized Cambridge English Exams) corresponds by its form, organization, and timetable with a real paper based Cambridge Exam. It makes pretest participants familiarized with the exam format and stress. Additionally results available within 2 weeks after the pretest provide an important feed-back discovering prospective weaknesses. Focus on them specifically before taking the Cambridge exam increases the chance to pass it.
1. Výběr jazykové úrovně/Language level selection *
Vyberte si, prosím, úroveň pretestu dle cambridgeské zkoušky, kterou byste měli zájem v budoucnu absolvovat / Please, select the level of pretest according to the Cambridge English Exam you would like to take in future
2. Výběr termínu /Term selection *
3. Způsob platby/Way of payment *
Zaškrtněte, prosím, jakým způsobem chcete uhradit cenu pretestu. KET/PET = 600,- Kč (400 Kč pro studenty a zaměstnance UP), FCE/CAE/CPE = 900,- Kč (600 Kč pro studenty a zaměstnance UP). Naše číslo účtu je 19-1096330227/0100, VS = 999616011, do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení účastníka pretestu. /Tick one of the options below for payment of the pretest fee
4. Vaše osobní údaje/Your personal data *
Příjmení/Surname
Your answer
*
Jméno/First name
Your answer
*
E-mail
Your answer
*
Telefon
Your answer
5. Souhlas/Consent *
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro potřeby administrace zkoušek nanečisto a souhlasím se všeobecnými obchodními podmínkami/I agree with proceeding my personal data for the purpose of the pretest in the British Centre and agree with the general conditions.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of UPOL. Report Abuse - Terms of Service