Święto Lata w teatrze - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Już od dziesięciu edycji program Lato w teatrze tworzą setki osób z całej Polski. Spotkajmy się, by wspólnie świętować ten piękny jubileusz! Zapraszamy 22 lipca do Górzna – miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim. Święto Lata w teatrze otworzy pokaz pracy studentów kierunków artystycznych, którzy wcześniej przez dwa tygodnie będą pracowali w namiocie cyrkowym i do niego właśnie nas zaproszą o godzinie 13:00. Weźcie ze sobą koce – po pokazie odbędzie się piknik, a wieczorem ognisko! Będziemy wspólnie spędzać czas i wymieniać się opowieściami i wspomnieniami dotyczących Lata w teatrze!
Zapraszamy!
Zespół Działu Pedagogiki Teatru
Email address
1. Imię i nazwisko
Your answer
2. Data urodzenia
MM
/
DD
/
YYYY
3. Miejscowość
Your answer
4. Województwo
5. Instytucja/organizacja, którą reprezentujesz
Proszę pominąć pytanie, jeśli nie jesteś związana/związany z żadną instytucją/organizacją
Your answer
6. Ile potrzebujesz wejściówek na pokaz w namiocie cyrkowym?
Wejściówki będą do odebrania w dniu pokazu przed namiotem cyrkowym.
Your answer
7. Czy jesteś związana/związany z programem Lato w teatrze?
Required
8. Dokończ zdanie "Słyszę Lato w teatrze, myślę ..."
Your answer
9. Numer telefonu
Your answer
10. Oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, z siedzibą w Warszawie przy ul. Jazdów 1, w celu realizacji spotkania "Święto Lata w teatrze" do którego się zgłaszam, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.), a także w celu informowania mnie o przedsięwzięciach związanych z konferencją. Wiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania, a także żądania ich ewentualnego usunięcia w przypadkach określonych w ww. ustawie. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do zgłoszenia się na konferencję.
11. Oświadczenie dotyczące otrzymywania informacji
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o programach, projektach i wydarzeniach organizowanych lub współorganizowanych przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, teraz i w przyszłości.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Instytut​ Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms