VIRTUALAUS Vilties bėgimo 2020 rezultato įkėlimas
„VILTIES BĖGIMO“ TIKSLAI
Solidarizuotis su sergančiais onkologinėmis ligomis, neįgaliaisiais, emocijų sutrikimus turinčiais vaikais, prisidėti prie ”Šv. Pranciškaus vilties miesto“ veikų tęstinumo. Vienyti žmones, ugdyti savanorystę, prisidėti prie sveikos ir fiziškai aktyvios visuomenės ugdymo, pritraukiant kuo daugiau aktyvių dalyvių. Formuoti teigiamą visuomenės požiūrį į sveikatą, ugdyti sveiką, aktyvų savimi ir savo gebėjimais pasitikintį pilietį, galintį paremti patekusius į socialinę atskirtį.

Laiką virtualaus bėgimo pavieniai dalyviai ir komandos matuoja savarankiškai bėgdami savo pasirinktoje saugioje trasoje, naudodami bet kokią sporto programėlę (pvz.: Strava, Nike Run Club, Garmin ir kt), išmaniųjų laikrodžių nuotraukos ir pan., svarbiausia, kad aiškiai būtų matomas įveiktas atstumas ir laikas. Nugalėtojų bus paprašyta atsiųsti nuotraukas el.paštu.

KLASĖMS IR KITOMS KOMANDOMS BĖGANČIOMS VIRTUALIAI:
Klasių ir kiti komandų dalyviai savo rezultatus gali matuoti laikmačiais ar pasirinkta programėle ir suvesti rezultatus į anketą: https://forms.gle/mWsoenYoa2Us9JWB9
ARBA siųsdami bendrą visos klasės lentelę (excel variantu) su vaikų vardais, pavardėmis, gimimo data, mokyklos pavadinimu, klase, ir pasirinktos distancijos laiku, taip pat pridedant miestą, šalį, klasės/komandos pavadinimą ir šūkį iki 2020 spalio 4 d. 24 val.


Virtualių varžybų dalyviai ir klasių dalyviai savo asmeniniu rezultatu turi pasidalinti užpildydami šią anketą
iki 2020 m. spalio 4 d. 24 val.
Vardas *
Pavardė *
El. paštas *
Gimimo data *
MM
/
DD
/
YYYY
Bėgiko numeris *
Bėgimo laikas *
Komanda / Klasė
Rezultatus patvirtinančios nuotraukos nuorodą:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy