Заявка на участь в проекті "Херсонщина - це Україна" для художників 

Мета програми "Херсонщина - це Україна" - надати підтримку окупованим регіонам України в неоголошеній війні росії з Україною. Через мистецькі заходи і продаж творів митців та товарів з принтами ми зберемо кошти на відбудову культурних пам'яток та на підтримку ЗСУ у звільнення Півдненної України від русійської навали.

«Херсонщина – це Україна» є персональним вкладом кожного з нас в деокупацію нашої Батьківщини – це мистецька програма за участі художників і ілюстраторів України, а також всіх, хто хоче стати причасним.  Цим проєктом ми скажемо тим, хто в окупації «Тримайтесь, ми разом з вами думаємо про вас, робимо усе можливе, щоб допомогти вам!»

Запрошуємо художників Херсонщини й України – створіть нову Херсонську Мадонну, Герніку, покажіть світу Нескорену Українську Херсонщину. Давайте спільними зусиллями зрушимо цю ношу – скажемо через культурні цінності – «Херсонщина – це Україна». Ми сильні, коли ми згуртовані, коли довіряємо один одному  та підтримуємо один одного.  Ця підтримка та довіра дуже потрібна жителям окупованих територій.

ТЕМАТИЧНА РАМКА: 

Таврія, Херсонщина, Україна її історія і сьогодення, війна і мир в наших думках і світі. 

Партіотизм, національні коди, українська ідентичність.

Міфологічні, містичні, прадавні й легендарні образи. 

Образи чумацтва, козацтва, народів і племен, котрі жили в Таврії в Україні: кімерійці, скіфи, сармати, готи, гуни, алани, половці, обри, хазари ...

Можуть бути зображені фрагменти природи, культурних і архітектурних пам'яток Херсонщини, людей у сучасні воєнні часи, історичні часи або мирні. 

Образи Півдня: степи, моря, величезне синє небо з сонцем або Чумацьким зоряним шляхом, соняхи, пшениця, вітряки на солянниках Сиваша, маяки по Чорноморському узбережжю, плавні Дніпра і мости, прозорі води Джарилгача, рожеве Лємурійське озеро ...

Ми особливо раді будемо творам з ПЕРЕОСМИСЛЕНИМИ сенсами та образами, інтер'єрним сучасним роботам, авторським і змішаним технікам, абстракції, роботам з використанням гільз, уламків, іншого, що буде доречним в темі "Херсонщина - це Україна". 

Для передачі робіт для виставок та аукціону або участі електронного зображення для друку і NFT (не для учасників резиденції) це можуть бути батік, графіка, акварель, колаж, перформативні роботи, анімовані ролики .... Ми ні в якому разі не обмежуємо вашу творчість.


ВСІ КОШТИ З ПРОДАЖУ КАРТИН, NFT-ЗОБРАЖЕНЬ І ТОВАРІВ З ПРИНТАМИ ЙДУТЬ НА ВІДБУДОВУ ЗРУЙНОВАНИХ РОСІЯНАМИ КУЛЬТУРНИХ ПАМ'ЯТОК ПІВДЕННОЇ УКРАЇНИ І ЗСУ.


ДАНА АНКЕТА ДЛЯ ТИХ ХУДОЖНИКІВ, КОТРІ ХОЧУТЬ ПРИЇХАТИ НА РЕЗИДЕНЦІЮ В УМАНЬ 24.08 - 04.09 АБО ПЕРЕДАТИ КАРТИНИ ЧИ ЇХ ЗОБРАЖЕННЯ 

 • для подальшої участі у виставках і аукціоні 
 • та/або у перетворенні на NFT та подальший продаж як NFT
 • та/або створення з зображення принтів і подальший друк як мерч (сумки, футболки, подушки інше) і поліграфічна продукція (листівки, марки, календарі). В даному випадку умови співпраці з кожного проданого товару автор отримує 50% від прибутку товару, 50 % - передаються у БФ "Це Крафт" на мету проєкту - відбудову культурних пам'ятників Півдня після звільнення окупованих територій, і на ЗСУ зараз, коли ще наші бійці виганяють окупантів. Може бути інший відсоток розподіленя прибутку на користь проєкту за бажанням автора. 

УМОВИ УЧАСТІ В АРТ РЕЗИДЕНЦІЇ В УМАНІ:

 1. Проживати ви будете в готелі в Софіївському парку нашим коштом.
 2. Харчування – нашим коштом.
 3. Надаємо вам 3 полотна або відріз рулонного полотна і підрамник. Розміри, котрі даються, не фіксуються для всіх однаково. Просимо вказати в анкеті орієнтовані параметри, в котрих ви зазвичай працюєте. 
 4. Відшкодовуємо проїзд в Умань у розмірі 500 грн/особа.
 5. Ви за 10 днів резиденції відвідаєте три екскурсії: по парку Софіївка, по місту «Стара Умань» і повеземо вас у Легедзине – до місць, де жили трипільці – перші поселення людей датовані 7000 років до нашої ери.
 6. Фарби – ваші. Ми будемо збирати донати та шукати меценатів для викупу гуртом олійних фарб і розчинників.
 7. З вас – 3 картини в темі «Херсонщина – це Україна» і дотримання норм безпеки під час резиденції 
 8. Погодження на фото і фільмування, адже про вас зніматимуть промо для розкрутки проєкту.

______________________________________________________________________

ВСІ ЗАХОДИ ПРОЄКТУ:

А. Артрезиденція в Умані

1.    Артрезиденція в Умані для 20 художників України з 24 серпня по 4 вересня, котрі створять картини для пересувної виставки на тему «Херсонщина – це Україна». Картини виставлятимуться в Умані, Миколаєві, Одесі, Львові і Києві, якщо вдасться – то і в містах Польщі. Результатом стануть 60 шедеврів, котрі матимуть комерційну привабливість, адже далі буде аукціон.

Б. Співпраця з творцями всього світу онлайн

2.    Художники, котрі не зможуть взяти участь у резиденції (за кордоном, в окупації, з інших причин) – можуть прислати зображення власних робіт на цю тему. Ми їх виставимо в онлайн-аукціон наряду з тими, хто створив 60 робіт в рамках резиденції. Де б ви не були, навіть якщо ви в окупації, ми промотуватимемо ваші зображення і для безпеки вашого життя покажемо ваші роботи анонімно.

3.    Художники, скульптори й всі хто щось творить можуть прислати високоякісне зображення своїх творів, котрі будуть перетворені у NFT і також будуть продаватися.

В. Співпраця з ілюстраторами

4.    Ілюстратори також зможуть взяти участь! Ми будемо раді отримати на безоплатній основі зображення для принтів і будемо створювати за власний кошт мерч, листівки, магніти й продаючи ваші твори в предметах ми знову ж таки збиратимемо кошти на мету програми. Роялті для ілюстраторів - 50% від прибутку, або інший на користь Проекту за бажанням автора.

Г. Продукти та результати

5.    Всі роботи матимуть цифрову копію та будуть викладені на сайті для аукціону і продажу. 

6.    Продуктами також будуть єдиний електронний каталог з картками авторів робіт і творами, котрі ви створите в рамках проєкту.

7. Всі учасники-автори отримають друковане або цифрове свідоцтво про участь в проєкті "Херсонщина - це Україна".

8. Фінансова відповідальність і звітність буде прозорою і доступною через послугу "Відкрита виписка" від ПриватБанку для благодійних фондів і у щомісячних звітах БФ "Це Крафт", котрі будуть опубліковані на даному сайті і сайті ГО "АРР ТОТГ"

 ___________________________________________________________________

Запрошуємо ОМС, державних діячів, бізнес та жителів України і світу – давайте усі разом скажемо те, чого найменше від нас очікує окупант: Херсонщина – нескорена. Херсонщина – це Україна. І якщо не втечете з неї, то все буде ЧОРНОБАЇВКА.

Рахунок для прийому донатів (інші варіанти опубліковані на сторінці програми):

Найменування отримувача  - БФ ЦЕ КРАФТ
Код отримувача - 44387657
Рахунок отримувача у форматі згідно стандарту IBAN UA663052990000026002011104866
Найменування банку АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Телефон для уточнень щодо участі у всіх складових проєкту, куратор проекту: 095-946-01-58, Кулакова Вікторія, голова правління БО БФ "Це Крафт".

Телефон організатора спільної поїздки художників з м. Київ: 050-242-24-78, Валерія Велика, голова ГО "Світ очима художників".

Телефон для потенційних партнерів і меценатів проекту, організатор проекту: 050-318-16-81, Павло Ярмій, голова правління ГО "Агенція регіонального розвитку Таврійського об'єднання територіальних громад".

Організатори: ГО "Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднаннятериторіальних громад" та БФ "Це Крафт"

Партнери проекту "Херсонщина - це Україна": 

 • Український культурний фонд
 • Херсонський державний університет
 • Херсонський національний технічний університет
 • Уманський педагогічний університет
 • Сергій Козир, народний депутат
 • Олександр Книга, директор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша
 • Валерія Велика, голова ГО "Світ очима художників"
 • Тетяна Євсєєва, архітекторка, голова ГО «Новокаховське товариство охорони культурної спадщини».
БІЛЬШЕ ПРО ПРОГРАМУ -  https://itscraft.com.ua/kherson-tse-ukraina/

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ваше ПІБ: *
Контактний номер телефону: *
Ваша адреса електронної пошти: *
Виберіть варіант співпраці з Вами (можна обрати декілька) *
Required
Посилання на ваше портфоліо (якщо є)
Завантажте файли-копії Ваши робіт - у всіх випадках співпраці ми би хотіли побачити Ваші роботи і таким чином познайомитись з Вами :) *
Required
Просимо вказати орієнтовані параметри полотна, в котрих ви зазвичай працюєте. Ми постараємося придбати саме такі або схожі *
Надайте активні послиання на Ваші сторінки у соціальних мережах та/або інше представлення в Інтернеті, де можна подивитися Ваші роботи (якщо є)
Напишіть тут питання до нас і ми зв'яжемося з вами для надання відповідей.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy