The MOST Design "19/2: DİJİTAL TASARIM KAMPI" (12.13.14 AĞUSTOS 2019) Başvuru Formu
The Most Design, tasarımla ilgilenen ve bu konuda bir gelecek planı olan 16-30 yaş aralığındaki gençleri kapsayan bir tasarım kampıdır.
Oluşumun amacı, farklı tasarım disiplinine sahip insanları bir araya getirmeyi ve üretmeyi hedefler, çılgın workshoplarla bu hedefleri desteklemektir.
İşbu form, 12-14 AĞUSTOS 2019 tarihleri arasında Urla'da gerçekleşecek dördüncü tasarım kampının başvuru formudur.
Etkinlik Afişi;
Adın Soyadın, *
Your answer
Okulun, Bölümün, Sınıfın, (sırasıyla) *
Your answer
Mail adresin, *
Your answer
Telefon numaran, *
Your answer
Daha önce bu tipte başka etkinliklere katıldın mı? Velev ki katıldıysan, isimleri neler? *
Your answer
Neler yersin? *
Çadırda başka biriyle kalman gerektiğinde o insan evladını ne kadar rahatsız etme ihtimalin var? *
Kendini tanıtan, varsa daha önce yaptığın işlerden bahsettiğin bir paragraf yazar mısın? *
Your answer
Daha önce herhangi bir etkinliğimize katıldın mı? *
Required
Bizden, aşağıdakilerden hangilerini temin etmemizi istiyorsun? (Bu çok önemli bir bilgidir, dikkatlice doldurunuz. Bak geri dönüşü olmayabilir iyice okudun mu? TAM OLARAK SANA NE TEMİN ETMEMİZİ İSTERSİN? İşaretlediğini senin için temin ederiz, işaretlemezsen etmeyiz. HAYIR SONRADAN DEĞİŞTİREMEZSİN. ) *
Required
KOŞULLAR
Bu okuyacağın yazı, yaz sıcağında tam bir çılgın olarak 3 gün süresince katılacağın “dijital tasarım kampı”nın yazısıdır. Bu yazıda sana nelerle karşılaşacağından bahsedeceğiz. Korkarsan sakin ol ve sayfayı yavaşça kapat.

-Kamp tarihlerimiz 12-14 Ağustos 2019. Yani senden 12 Ağustos tarihinde saat EN GEÇ 9.00'da kampa katılmanı bekliyoruz, gecikmezsen iyi olur çünkü atölyelerimiz hemen başlayacak.


-2 öğün yemek (kahvaltı ve akşam yemeği), atölye ve kamp malzemelerini biz karşılıyoruz. Sen gelirken bilgisayarını getirsen yeterli olacaktır.

-Formdan da anlayacağın üzere, çadırlarımız 2 kişiliktir.

-Kamp ücretimiz her bir şey dahil 850 TL'cik.

- Çadırını, uyku tulumunu ve matını sen getirdiğin taktirde, bu ücret geriliyor. Bize bunu bu başvuru formunda belirtmen gerekiyor tabiki. Bizde bunu hesaplayıp, seçildiğinde sana ödemen gereken ücreti söylüyoruz. Bu ücret tüm kamp malzemelerini getirdiğinde en fazla 800 TL'ciğe geriliyor, bizden temin etmemizi istediğin MAT İÇİN 10 TL, UYKU TULUMU İÇİN 15 TL, ÇADIR İÇİN İSE 25 TL ekleniyor. Yani en fazla 850 en az 800 TL ödemen gerekecek.

-Eğer daha önce herhangi bir tasarım kampımıza katıldıysan, her şey dahil fiyatı üzerinden %20 indirim sağlanacak. Yani ödemen gereken fiyat 680 TL olacak.

-Başvurular 24 Temmuz 2019 tarihinde son bulacak, sana seçildiğin taktirde başvuru formunu doldurduğun 5 iş günü içinde geri bilgilendirme yapılacak ve kamp ücretin için bir ödeme planı oluşturulacak. Ödeme yapmadığın taktirde üzülerek yerini yedek katılımcımıza bırakacağız.

-Yanında mayonu ve deniz eşyalarını getirmeyi unutma, kamp alanımız deniz kıyısında. Her boş vaktimizde denize atlayabileceğiz.


-Diğer tüm gerekli bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsin.

Web sitemiz: www.themostdesign.com
Soruların için; info@themostdesign.com

SON BAŞVURU 24 Temmuz 2019 !!!

Her şeyi iyice okudun ve anladın mı? *
Required
Emin misin? *
Required
Her şeyi kabul ediyor musun? *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service