Prihláška na workshop Aspergerov syndróm 14. mája 2019 v Košiciach
UPOZORNENIE! Workshop v Košiciach je už naplnený, v prípade záujmu je možné sa prihlásiť do Prešova v termíne 13. mája na tomto linku ( skopírujte link, prípadne ho nájdete na www.acentrum.net v sekcii aktuality) https://forms.gle/Z6E3zWqUa5K7hYbz8

Workshop sa uskutoční v priestoroch Krajského strediska Únie nevidiacich na Obrancov Mieru 193/1, 040 01 Košice -Sever. Workshop je určený pre rodičov a príbuzných osôb s AS, učiteľov, asistentov učiteľa, vychovávateľov, špeciálnych pedagógov, psychológov a iných profesionálov.

Poplatok vo výške 25,- eur je potrebné uhradiť najneskôr do 6.5.2019 na číslo účtu A Centrum SK0583300000002001281499 vo FIO Banke, variabilný symbol 20191405. Pri účasti 3 a viacerých osôb z jednej organizácie ako aj pre manželov je cena 20,- eur/ osoba.

Trvanie workshopu je od 9:00 do 14:30, po jeho ukončení dostanete potvrdenie o účasti. K dispozícii bude občerstvenie, obed si účastníci zabezpečujú sami. V prípade otázok volajte p. Hincová, 0905 541 260, alebo píšte na acentrum@yahoo.com.


Email address *
Meno a priezvisko, tituly
Your answer
Telefónne číslo
Your answer
Adresa
Your answer
Organizácia (nevyplňujte v prípade, že sa zúčastňujete ako súkromná osoba) Sem uveďte aj fakturačné údaje pokiaľ požadujete vystavenie faktúry
Your answer
Moje zaradenie ( prosím uveďte pracovné zaradenie u profesionálov, inak rodič, príbuzný a pod.)
Your answer
Poznámka ( v prípade potreby uveďte akúkoľvek dôležitú informáciu pre organizátora)
Your answer
Upozornenie: potvrdzovacie maily budeme zasielať postupne, najneskôr do termínu uzávierky prihlášok, v prípade naplnenia kapacity workshopu sa nebude dať vyplniť prihlasovací formulár. Ak sa Vám podarilo formulár vyplniť, znamená to že ste prihlásení, systém Vám oznámi úspešné odoslanie odpovede.
Your answer
Súhlas so spracovaním osobných údajov *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service