Sborový pobyt 2020
Vítejte v přihlášce na letošní sborový pobyt! Těší nás, že máte zájem přijet a rádi Vás uvidíme. Potřebujeme však pro zorganizování pobytu a všech souvisejících věcí vědět pár věcí. Prosím pomozte nám vyplněním tohoto formuláře. Pamatujte, že přihláška se stává platnou až po uhrazení nevratné zálohy. Po vyplnění formuláře Vám přijde potvrzení e-mailem, další informace k pobytu brzy přidáme.

- Odhadovaná předběžná cena za celý pobyt pro dospělého pouhých 2.999 Kč při včasné registraci (do 10.6.2020). Při pozdějším přihlášení je cena 3.499 Kč.
- Odhadovaná předběžná cena pro děti od 3 do 7 let 999 Kč při včasné registraci (do 20.6.2019). Standardní cena je potom 1.499 Kč.
- Pobyt je pro děti do 2 let zdarma!

Připomínáme, nezapomeňte zaplatit zálohu za pobyt. Neváhejte se na nás obrátit s jakoukoliv prosbou či dotazem e-mailem na sborovypobyt@gmail.com. Očekávejte, že dostatečně dopředu obdržíte další důležité informace. Nyní se Vám bude hodit vědět, že začínáme v neděli večeří a končíme v sobotu obědem. V případě poteby Vám rádi pomůžeme s odvozem z Černé Hory, Blanska nebo Brna, pokud cestujete vlakem či autobusem.

Číslo účtu: 2801567209/2010 (Fio Banka)
Variabilní symbol: 2020
Specifický symbol: datum narození (ddmmrrrr)
Prosíme, do poznámky uveďte jméno a příjmení účastníka(ů).

Těšíme se a v modlitbách vyhlížíme společný čas!
Datum: 2. až 8. srpna 2020 (neděle-sobota)
Místo: Centrum Word of Life, Černá Hora 493, PSČ 679 21
Více informací poskytneme na sborovypobyt@gmail.com
Email address *
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Adresa bydliště (ulice a číslo popisné) *
Your answer
Město *
Your answer
Telefonní číslo
Your answer
Vaše datum narození (dd/mm/rr) *
Your answer
Žádám o ubytování na
Prosíme uveďte preferovanou variantu. Budeme se ji snažit splnit, počítejte ale s tím, že z kapacitních důvodů tohle nejsme schopní garantovat. Předem děkujeme za Vaši flexibilitu! Pomohlo by nám, aby rodiny byly s dětmi ubytované společně, manželské páry a rodiny samozřejmě budou ubytovány samostatně.
Žádám o zapůjčení lůžkovin *
Areál Word of Life nabízí určité množství lůžkovin (povlečení a prostěradlo) k zapůjčení za poplatek. Počítejte s tím, že cena noclehu se tak zvyšuje o cca 50 Kč za noc. Velmi by pomohlo organizaci i Vaší peněžence, kdybyste si přivezli lůžkoviny vlastní. V tomto případě však dvakrát myslete na to sbalit do kufru i prostěradlo! Potřebujeme tuhle informaci vědět, protože počty k zapůjčení nahlašujeme dopředu.
Rodinní příslušníci (jména a data narození těch, s kterými se pobytu zúčasníte a příp. chcete být společně ubytovaní)
Your answer
Chci být ubytovaný s rodinou
Nejčastěji rodinnií příslušníci, ale uveďte jakékoliv přání na společné ubytování. !!! UPOZORNĚNÍ !!! Pokud se s Vámi účastní pobytu rodinní příslušníci, s kterými nebudete společně ubytovaní na jednom pokoji/chatce, je nezbytné, aby pro konkrétní osoby byla vyplněna zvláštní přihláška.
Your answer
Je něco dalšího, co bychom měli vědět?
Nejčastěji jde o různé diety a stravovací omezení či další individuální potřeby. Uděláme vše proto, abychom Vám vyšli vstříc. Možná se Vám ozveme a individuálně budeme věc řešit.
Your answer
Souhlasím s tím, že přihláška se stává platnou až po uhrazení nevratné zálohy 500 Kč. Vyplněním údajů a odesláním formuláře souhlasíte s jejich zpracováním a uchováním společností Křesťané Kuřim, z. s., která zpracovává osobní údaje v souladu s platnými právními předpisy, tj. se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000Sb. a s obecným nařízením EU o ochraně osobních údajů č. 2016/679. *
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy