Warsztaty Święta Herbaty 2019/ Workshopy Svátku čaje 2019
[cz 🔽]

Święto Herbaty odbędzie się w dniach 29.- 30.06. 2019 r., w tym roku w temacie Zero Waste. Jeść będziemy z własnych naczyń, własnymi sztućcami, ciekawi ponadto jesteśmy co do odkrywania nie tylko tajemnic herbacianych, ale też coraz to nowych sposobów na życie bez natrętnych śmieci. Masz na to jakiś trik, który chętnie przekazał(a)byś innym? Czy może chcesz dołączyć do programu ciekawym wykładem, koncertem, ćwiczeniem czy degustacją? A może masz wizję happeningu na tegorocznym Święcie?
Dołącz do programu Święta Herbaty!
Olśnij uczestników festiwalu i twórz program razem z nami. Zgłoś swoją pasję za pośrednictwem formularza.
Rejestracja jest otwarta do 31.5.

Rodzinny charakter Święta z zeszłego roku postanowiliśmy zachować. To oznacza, że zapraszamy tych, którzy mają po prostu ochotę okazać swoje pasje, podzielić się swoimi przeżyciami, muzyką lub zdolnościami. Nie oferujemy żadnego specjalnego wynagrodzenia, ważne, że będziesz Ty, będziemy my i będzie herbata. Mamy jednak możliwość zwrócić koszty na rachunkach do wartości 600 Kč / 100 zł. (Jeżeli masz możliwość sam wystawić rachunek, możesz tak zrobić, w przeciwnym razie zwracamy koszt zakupionego materiału.)

Dziękujemy!

Svátek čaje se bude konat ve dnech 29. až 30.06. 2019, letos v duchu ZERO WASTE. Jíst budeme z vlastních nádob, vlastním příborem, jsme zvědaví nejen na objevování tajemství čajů, ale také na další a další způsoby života bez otravného smetí. Máte na to nějaký trik, který chcete sdílet s ostatními? Nebo se chcete podílet na programu zajímavou přednáškou, koncertem, cvičením či degustací? A nebo máte vizi happeningu na letošním Svátku?
Přidejte se k nám v programu Svátku čaje!
Okouzlete účastníky festivalu a tvořte program společně s námi. Přihlaste se se svojí vášní skrze formulář níže.
Registrace jsou otevřeny do 31.5.

Rozhodli jsme se zůstat u komunitní podoby Svátku z loňského roku. To znamená, že zveme všechny, kteří mají chuť ukázat svoje dovednosti, sdílet své zážitky, svou hudbu či vášeň. Nenabízíme žádné speciální odměny, důležité je, že tam budete Vy, my a že tam bude čaj. Máme však možnost proplatit náklady do výše 600 Kč / 100 zł. (Pokud máte možnost vystavit fakturu, můžete to udělat, pokud ne, proplatíme Vám náklady dle účtenek např. za pořízený materiál apod.)

Děkujeme!

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.