Akademia WSB
Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Miasto *
Your answer
Nazwa szkoły *
Your answer
Obszar wykładu *
Required
Wyrażam zgodę na przesyłania mi wszelkich informacji marketingowych i handlowych, a także informacji o przedsięwzięciach realizowanych przez Akademię WSB. Niniejsze upoważnienie obejmuje przesyłanie informacji i ofert za pomocą poczty elektronicznej, SMS i tradycyjnej. *
Zostałem poinformowany, że
1. Administratorem Danych gromadzonych w Uczelni jest Rektor AWSB. Siedziba Administratora Danych: Akademia WSB, ul Cieplaka 1c, 41-300 Dąbrowa Górnicza.

2. Administrator Danych powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych z którym można skontaktować się pod adresem iod@wsb.edu.pl

3. Zgromadzone przez Administratora Danych dane mogą zostać udostępnione odbiorcom tylko i wyłącznie na podstawie przepisów prawa.

4. Odbiorcami danych mogą być instytucje do tego uprawnione.

5. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

6. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody.

7. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne.

Oświadczam, że zostałam/-em poinformowany o przysługujących mi prawach:

1. Dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przetwarzania, prawo do kopiowania i przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.

2. Wniesienie skargi do Prezesa Urzędu Ochron Danych Osobowych gdy uznam, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących mnie narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy