Dolnośląski Ośrodek Dialogu
Tworzymy Dolnośląski Ośrodek Dialogu by wzmacniać i upowszechniać kompetencje w zakresie transformowania konfliktu, partycypacji, budowania dialogu oraz przekazu rzeczniczego. Naszym celem jest budowanie międzysektorowej współpracy, która przyczyni się do rozwiązania istotnych problemów społecznych.

_______________________________

Organizator: Fundacja Dom Pokoju
Adres: Infopunkt Nadodrze, ul. Wł. Łokietka 5, Wrocław
Kontakt: (+48) 538 208 660 lub m.zabokrzycka@dompokoju.org
www.dompokoju.org


Od 25 maja 2018 r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w ostatnim punkcie formularza.
Email address *
Imię i nazwisko *
Your answer
Numer telefonu
Your answer
Organizacja / instytucja *
Your answer
Miasto / miejsce działań *
Your answer
Kim jesteś i czym się zajmujesz? Jakie masz doświadczenia w zakresie budowania dialogu? *
Your answer
Co motywuje Cię żeby przystąpić do Dolnośląskiego Ośrodka Dialogu? *
Your answer
Jakie korzyści może nam przynieść stworzenie ponadregionalnej sieci? *
Your answer
Jakie rodzaje konfliktów lub trudności społecznych, napotykasz w swojej działalności zawodowej? *
Your answer
Jakie widzisz zadania do zrealizowania w swojej społeczności lokalnej / w swoim mieście? *
Your answer
RODO *
Fundacja Dom Pokoju z siedzibą we Wrocławiu, ul. Łokietka 5/1, 50-243 Wrocław jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż: podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przystąpienia do Dolnośląskiego Ośrodka Dialogu; posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania; dane nie będą udostępniane przez Fundację podmiotom uczestniczącym w szkoleniach; podane dane będą wykorzystane do zapisów na szkolenie i sprawozdawczości wobec grantodawcy - Narodowy Instytut Wolności; dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.; inspektorem ochrony danych w Fundacji jest Maja Zabokrzycka, adres e-mail m.zabokrzycka@dompokoju.org; dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do organizacji wydarzenia i sprawozdawczości - tj. 5 lat od zakończenia projektu - czyli do 31.12.2026 roku.Jako administrator Państwa danych, zapewniamy możliwość usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Może Pan/Pani także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Panu/Pani prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Fundacja Dom Pokoju. Report Abuse