Töötuba "Turvaline vestlus kui hooliva suhte alus"
Töötoad toimuvad laupäeval 24. märtsil ja laupäeval 31. märtsil kell 15.00 - 16.30 Tallinna Metodisti kirikus Narva mnt 51.
Imago paarisuhte teraapia rajajad Harville Hendrix ja Helen LaKelley Hunt on öelnud, et me sünnime suhtes, saame haiget suhtes ja ka terveneme suhtes. Sageli me ei pane tähelegi, kuidas me kuulame - kuulame, et vastata, selle asemel, et kuulata, et kuulda, mida teisel öelda on. On vaja täielikult kuulda kaaslase edastatud sõnumit - alles siis tunneb meie kaaslane, et teda kuulatakse sügavalt. Seda käitumisharjumust saab asendada tõhusamaga. Töötoas õpimegi, miks on raske kuulata ning kuidas väljendada end kriitikavabalt, kuulata hinnangut andmata ning olla austavalt ühenduses oma kaaslasega. Teeme praktilisi harjutusi. Tee endale kingitus - tule abikaasaga, partneriga, sõbraga, vanemaga, vanavanemaga, kolleegiga või üksi.
Töötoa läbiviijateks on EELK Perekeskuse Tallinna üksuse perenõustaja- ja Imago suhteterapeut Lea Treufeldt ja EELK Perekeskuse Tallinna üksuse Imago suhteterapeut Karin Hänilane.
Osalustasu 3€ - tasumine kohapeal sularahas.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms