Gra o Wolność
Z okazji 40. rocznicy pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II Stypendyści m.st. Warszawy im. Jana Pawła II przygotowali gre miejską. Odbędzie się ona 2 czerwca w godz. 12.00-16.30 na terenie kawiarni "Niepodległa. Miejsce spotkań" w Łazienkach Królewskich.

TEMATYKA
Tematem trzeciej edycji gry tworzonej przez dzieci i młodzież jest I pielgrzymka Jana Pawła II do Polski i wpływ, jaki miała na przemiany w naszym kraju w latach 80. i 90. Gra pokazuje nie tylko kontekst historyczny wizyty papieża w czerwcu 1979 roku, ale przede wszystkim aktualność słów wypowiedzianych wówczas przez Jana Pawła II i ich znaczenie dla Polski i Polaków na przestrzeni ostatnich 40 lat.

UCZESTNICY GRY
Zapraszamy do udziału grupy składające się z rodzin oraz znajomych, niezależnie od wieku. W grze może wziąć udział od dwóch do kilku osób. Rekomendowana liczba maksymalna osób w zespole to 6.

SPOSÓB GRY
Gra ma charakter zabawy edukacyjnej rozgrywanej za pomocą zamieszczonych na tematycznych planszach kodów QR. Pod każdym z nich kryje się zadanie, którego rozwiązanie wskaże kolejny etap pielgrzymki, której śladem będą podążać gracze. Przewidywany czas trwania rozgrywki wynosi około ok. 45 minut. Kolejne zespoły będą rozpoczynały Grę w odstępach co 10 minut od godz. 12.00 do godz. 15.30. Do udziału w Grze niezbędne jest posiadanie telefonu z dostępem do Internetu oraz czytnikiem kodów QR przynajmniej przez jedną osobę z Zespołu.

ZAPISY
Możliwe są za pośrednictwem poniższego formularza zgłoszeniowego oraz w dniu gry przy punkcie startowym.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy