Рекомендація на участь у стипендіальній програмі Новопечерської школи 2019/2020
Стипендіальна програма – це грант від ГС Освіторія, який цілком, або частково покриває вартість навчання в Новопечерській школі до 11-го класу включно. Грант покриває всі прямі та додаткові витрати на навчання, які ми надаємо учням та ученицям протягом перебування у Школі з 9:00 до 18:00 (детальніше про навчальний пакет: http://novoshkola.com.ua/cost).

На отримання гранту на навчання можуть розраховувати учні, які вступають до 8-11 класів, зі значними досягненнями в навчанні та суспільній діяльності, а також із творчими чи спортивними здобутками, із родин, які не мають матеріальної можливості сплачувати за навчання.

На основі заявок комісія на власний розсуд запросить учнів на конкурсні випробування, за результатами яких прийме остаточне рішення.

Ви маєте можливість порекомендувати учня або ученицю, який відповідає наведеним вище критеріям до 1 травня. Рекомендований учень чи учениця будуть поінформовані про стипендіальну програму та матимуть можливість заповнити заявку на участь до 20 травня. У разі виникнення питань, куратор програми з Вами сконтактує для налагодження зв'язку.
Рекомендований учень чи учениця може не заповнювати заявку, право вибору лишається за претендентом.

Просимо уважно заповнити наведену нижче форму українською мовою.

Куратор програми: Комар Мілена, kmm@osvitoria.org

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Новопечерська Школа. Report Abuse - Terms of Service