Z1271 - Kizomba Solówki - Girls vs Boys 2-3.09
★★ TERMIN ★★
2-3 września (sobota + niedziela), 11:00-14:30

★★ INSTRUKTORZY ★★
Piotr Nowak + Marta Majchrowska

★★ POZIOM ★★
Warsztaty dla roztańczonych min 5 miesiecy (poziom P2)

★★ LOKALIZACJA ★★
Rynek (ul. Kazimierza Wielkiego 27) MAPKA: http://www.nolimits.art.pl/index.php/kontakt
Instrukcja jak do nas trafić: http://nolimits.art.pl/jakdojscnakazimierzawlk27.gif

Kizomba Solówki - Girls vs Boys 2-3.09
Zapraszamy wszystkich na warsztaty z kizomby poświęcone pracy nad ciałem! "Solówki", czyli ćwiczymy osobno (Panie i Panowie) na dwóch różnych salach.

W programie przewidziane jest dużo ćwiczeń na ginge (specyficzną pracę ciała nadającą odpowiedni wygląd i charakter kizomby), izolacje bioderek (głównie Panie), pracę rąk oraz stylową pracę naszych stóp, czyli footworki (głównie Panowie).

Zwieńczeniem warsztatów będzie bitwa Boys vs Girls, gdzie połączymy zebrane umiejętności w choreografię, która poza integracją zapewni wszystkim świetną zabawę! :)

PROGRAM
Sobota
11.00-13.00 Praca solo - 2 godziny osobno Panie i Panowie
13.00-14.00 Choreografia na bitwę Girls vs Boys

Niedziela
11.00-13.00 Praca solo - 2 godziny osobno Panie i Panowie
13.00-14.00 Choreografia c.d. oraz bitwa Girls vs Boys!!

INSTRUKTORZY: Marta Majchrowska + Piotr Nowak
W szkole tańca No Limits we Wrocławiu, z którą współpracują na co dzień, ich grafik jest wypełniony zajęciami po brzegi. Prowadzą prawie 20 godzin kizomby, semby i tarraxinhi tygodniowo z grupami o różnych stopniach zaawansowania, organizują praktisy kizombowe oraz intensywne kursy weekendowe. Ten pełen etat instruktorski pozwala im na opracowanie i doskonalenie autorskich metod nauczania, których skuteczność jest widoczna i odczuwalna dla ich kursantów.
A tych jest już ponad trzystu i wciąż ich przybywa, co jest w dużej mierze efektem zaangażowania Piotra i Marty w tworzenie i rozwój wrocławskiego środowiska kizombowego. Oboje chętnie i często pojawiają się na imprezach, prowadząc animacje i występując z pokazami. Prowadzone przez nich warsztaty i lekcje dla początkujących, a także wyjazdy integracyjne cieszą się niesłabnącą popularnością i sprawiają, że kizomba we Wrocławiu to już nie tylko sam taniec, ale coraz bardziej wspólnota i zjawisko społeczne.
Nauczanie to bardzo ważna, ale nie jedyna część ich zawodowej aktywności, sami nie poprzestają na laurach i bezustannie doskonalą swoje umiejętności, wykorzystując ku temu każdą okazję. Warsztaty i festiwale, zajęcia prywatne i codzienne treningi na sali to podstawa ich rozwoju. Od samego początku są tancerzami w międzynarodowym projekcie World Hug Dance Project, który dał im możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia scenicznego. Występowali z pokazami na największych festiwalach w Polsce i zagranicą, co było ukoronowaniem wielomiesięcznych, wyczerpujących przygotowań. Zdobyte w ten sposób umiejętności i wiedza pozwoliły im na stworzenie własnego projektu tanecznego – formacja LSD, złożona z kursantów Marty i Piotrka wystąpiła kilkakrotnie na wrocławskich scenach, zdobywając przy okazji drugie miejsce na ogólnopolskim przeglądzie formacji tanecznych.
Poza wszystkimi sukcesami, osiągnięciami i umiejętnościami tanecznymi warto także wiedzieć o tym, że Marta i Piotr to przede wszystkim sympatyczni i otwarci ludzie, z którymi przyjemnie spędza się czas nie tylko na zajęciach. Może więc nadszedł już czas, aby ich poznać? ;)
CENNIK
Płatność gotówką/kartą na recepcji w No Limits lub przelewem na konto [UWAGA: ZMIANA NUMERU KONTA] :

80 1140 2004 0000 3402 7687 0289
NO LIMITS SYNERGIA DAWID SIKORA

(z dopiskiem "Kizomba solówki, nazwiska uczestników")

Wyślemy Ci SMS przypominający, a 4 dni przed startem zadzwonimy do Ciebie :)
Dane otrzymasz również w mailu potwierdzającym, który przyjdzie max. 24h po zapisie ;) Wyjątkiem są weekendy, święta i dni wolne od pracy.

ZAPISZ SIĘ
-> Można zapisywać się solo lub w parach, na zajęciach przewidziane są częste zmiany w parach
-> Można również zapisać się na recepcji w Szkole Tańca No Limits

-> Informacje możliwe również TU:
*** 726 585 726,
*** info@nolimits.art.pl,
*** wiadomość FB: www.facebook.com/nolimitsartpl
*** u Halinki oraz instruktorów na priv :)

Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
Nr telefonu
Bez spacji lub myślników. Nie zapomnij dodać +48 na początku numeru
Your answer
E-mail
Your answer
Płeć
Gdzie dowiedziałaś/eś się o zajęciach?
Required
Jak długo tańczysz kizombę?
Your answer
Czy jesteś kursantem Piotrka i Marty?
Co Cię zmotywowało, żeby się zapisać na te warsztaty?
Your answer
UWAGI, PYTANIA I DODATKOWE INFORMACJE:
Your answer
SKRÓCONY REGULAMIN ZAJĘĆ:
1. Na zajęcia obowiązkowo należy przynosić obuwie zmienne
2. Kurs rozpocznie się punktualnie, dlatego aby załatwić wszystkie formalności przyjdź co najmniej 15 min przed rozpoczęciem zajęć.
3. Pamiętaj o terminowym dokonaniu wpłaty - od tego zależy cena i ewentualne zniżki
4. Przygotuj się na miło spędzony weekend :)

Pełny regulamin: http://nolimits.art.pl/regulaminweekend.pdf

Oświadczam, że zapoznałam/em i akceptuję regulamin zajęć w Szkole Tańca No Limits ( No Limits Barbara Opiełka, Kazimierza Wlk. 27, 50-077 Wrocław) obowiązujący od 1.05.2016r.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez No Limits Barbara Opiełka, Kazimierza Wlk. 27, 50-077 Wrocław
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez No Limits Barbara Opiełka, Kazimierza Wlk. 27, 50-077 Wrocław
PRZEŚLIJ FORMULARZ :)
JAK DO NAS TRAFIĆ:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms