Z1271 - Kizomba Solówki - Girls vs Boys 2-3.09

  ★★ TERMIN ★★ 2-3 września (sobota + niedziela), 11:00-14:30 ★★ INSTRUKTORZY ★★ Piotr Nowak + Marta Majchrowska ★★ POZIOM ★★ Warsztaty dla roztańczonych min 5 miesiecy (poziom P2) ★★ LOKALIZACJA ★★ Rynek (ul. Kazimierza Wielkiego 27) MAPKA: http://www.nolimits.art.pl/index.php/kontakt Instrukcja jak do nas trafić: http://nolimits.art.pl/jakdojscnakazimierzawlk27.gif

  Kizomba Solówki - Girls vs Boys 2-3.09

  Zapraszamy wszystkich na warsztaty z kizomby poświęcone pracy nad ciałem! "Solówki", czyli ćwiczymy osobno (Panie i Panowie) na dwóch różnych salach. W programie przewidziane jest dużo ćwiczeń na ginge (specyficzną pracę ciała nadającą odpowiedni wygląd i charakter kizomby), izolacje bioderek (głównie Panie), pracę rąk oraz stylową pracę naszych stóp, czyli footworki (głównie Panowie). Zwieńczeniem warsztatów będzie bitwa Boys vs Girls, gdzie połączymy zebrane umiejętności w choreografię, która poza integracją zapewni wszystkim świetną zabawę! :)

  PROGRAM

  Sobota 11.00-13.00 Praca solo - 2 godziny osobno Panie i Panowie 13.00-14.00 Choreografia na bitwę Girls vs Boys Niedziela 11.00-13.00 Praca solo - 2 godziny osobno Panie i Panowie 13.00-14.00 Choreografia c.d. oraz bitwa Girls vs Boys!!

  INSTRUKTORZY: Marta Majchrowska + Piotr Nowak

  Captionless Image

  W szkole tańca No Limits we Wrocławiu, z którą współpracują na co dzień, ich grafik jest wypełniony zajęciami po brzegi. Prowadzą prawie 20 godzin kizomby, semby i tarraxinhi tygodniowo z grupami o różnych stopniach zaawansowania, organizują praktisy kizombowe oraz intensywne kursy weekendowe. Ten pełen etat instruktorski pozwala im na opracowanie i doskonalenie autorskich metod nauczania, których skuteczność jest widoczna i odczuwalna dla ich kursantów. A tych jest już ponad trzystu i wciąż ich przybywa, co jest w dużej mierze efektem zaangażowania Piotra i Marty w tworzenie i rozwój wrocławskiego środowiska kizombowego. Oboje chętnie i często pojawiają się na imprezach, prowadząc animacje i występując z pokazami. Prowadzone przez nich warsztaty i lekcje dla początkujących, a także wyjazdy integracyjne cieszą się niesłabnącą popularnością i sprawiają, że kizomba we Wrocławiu to już nie tylko sam taniec, ale coraz bardziej wspólnota i zjawisko społeczne. Nauczanie to bardzo ważna, ale nie jedyna część ich zawodowej aktywności, sami nie poprzestają na laurach i bezustannie doskonalą swoje umiejętności, wykorzystując ku temu każdą okazję. Warsztaty i festiwale, zajęcia prywatne i codzienne treningi na sali to podstawa ich rozwoju. Od samego początku są tancerzami w międzynarodowym projekcie World Hug Dance Project, który dał im możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia scenicznego. Występowali z pokazami na największych festiwalach w Polsce i zagranicą, co było ukoronowaniem wielomiesięcznych, wyczerpujących przygotowań. Zdobyte w ten sposób umiejętności i wiedza pozwoliły im na stworzenie własnego projektu tanecznego – formacja LSD, złożona z kursantów Marty i Piotrka wystąpiła kilkakrotnie na wrocławskich scenach, zdobywając przy okazji drugie miejsce na ogólnopolskim przeglądzie formacji tanecznych. Poza wszystkimi sukcesami, osiągnięciami i umiejętnościami tanecznymi warto także wiedzieć o tym, że Marta i Piotr to przede wszystkim sympatyczni i otwarci ludzie, z którymi przyjemnie spędza się czas nie tylko na zajęciach. Może więc nadszedł już czas, aby ich poznać? ;)

  CENNIK

  Captionless Image

  Płatność gotówką/kartą na recepcji w No Limits lub przelewem na konto [UWAGA: ZMIANA NUMERU KONTA] : No Limits Szkolenia 38 1140 2004 0000 3602 7583 3435 (z dopiskiem "Kizomba solówki, nazwiska uczestników") Wyślemy Ci SMS przypominający, a 4 dni przed startem zadzwonimy do Ciebie :) Dane otrzymasz również w mailu potwierdzającym, który przyjdzie max. 24h po zapisie ;) Wyjątkiem są weekendy, święta i dni wolne od pracy.

  ZAPISZ SIĘ

  -> Można zapisywać się solo lub w parach, na zajęciach przewidziane są częste zmiany w parach -> Można również zapisać się na recepcji w Szkole Tańca No Limits -> Informacje możliwe również TU: *** 726 585 726, *** info@nolimits.art.pl, *** wiadomość FB: www.facebook.com/nolimitsartpl *** u Halinki oraz instruktorów na priv :)
  This is a required question
  This is a required question
  Must be at least 12 characters.
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  SKRÓCONY REGULAMIN ZAJĘĆ:

  1. Na zajęcia obowiązkowo należy przynosić obuwie zmienne 2. Kurs rozpocznie się punktualnie, dlatego aby załatwić wszystkie formalności przyjdź co najmniej 15 min przed rozpoczęciem zajęć. 3. Pamiętaj o terminowym dokonaniu wpłaty - od tego zależy cena i ewentualne zniżki 4. Przygotuj się na miło spędzony weekend :) Pełny regulamin: http://nolimits.art.pl/regulaminweekend.pdf
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  PRZEŚLIJ FORMULARZ :)

  Captionless Image

  JAK DO NAS TRAFIĆ: