Z1307 - BACHATA START w No Limits - Weekendowy kurs od podstaw (część 1) 8-9 lipca

  ★★ TERMIN ★★ 8-9 lipca ( sobota + niedziela ) 10:00-13:00 ★★ INSTRUKTORZY ★★ Magdalena Rajska i Paweł Dolata ★★ POZIOM ★★ Od podstaw (wartościowy również dla osób tańczących kilka miesięcy) ★★ LOKALIZACJA ★★ Rynek (ul. Kazimierza Wielkiego 27) http://www.nolimits.art.pl/index.php/kontakt Instrukcja jak do nas trafić: http://nolimits.art.pl/jakdojscnakazimierzawlk27.gif ★★ PROMOCJE CENOWE ★★ ->Zaproś znajomych - niech oni też skorzystają z tej szansy! ->Promocyjna cena do 4 czerwca !

  NAUCZ SIĘ TAŃCZYĆ BACHATĘ :)

  W ciągu 2 dni: 6-godzinny kurs bachaty (3 h w sobotę + 3 h w niedzielę) -> w sobotę od zupełnych podstaw, a w niedzielę kontynuacja (można zapisać się też na samą niedzielę, jeśli ktoś ma już podstawy opanowane). Kurs prowadzi Magdalena Rajska i Paweł Dolata - instruktorzy No Limits - największej szkoły tańca we Wrocławiu.

  Zobacz jak wygląda Bachata w wykonaniu naszych instruktorów

  Bachata jest niezwykle przyjemnym tańcem, dzięki któremu z łatwością zapomnisz o otaczającej Cię rzeczywistości. Taniec ten ma wiele odmian. Może być niezwykle romantyczny, spokojny lub też energiczny. Prosty krok podstawowy oraz bliskość i zmysłowość w tańcu sprawiają, że bachata staje się równie popularna co salsa. Stała się ona nieodzownym elementem imprez salsowych, a tańczenie jej sprawia przyjemność wszystkim, nie tylko parom :) Zapisać można się w parze lub samodzielnie - jeżeli jesteś singlem nie martw się! Uczestników kursu dobieramy tak, aby były równe proporcje w parach :) DLACZEGO WARTO TAŃCZYĆ BACHATĘ? + krok podstawowy i rytm jest prostszy niż np. w salsie + popularny taniec latynoski, tańczony w każdym zakątku świata + kilka razy w tygodniu salsoteki we Wrocławiu: masz gdzie potańczyć :) + gwarancja poznania pozytywnie zakręconych osób

  CO MÓWIĄ NASI KURSANCI O KURSACH WEEKENDOWYCH:

  Captionless Image

  PROGRAM KURSU:

  1. Sobota 8.07.2017 - 3 godziny zajęć - Bachata od podstaw 2. Niedziela 9.07.2017 - 3 godziny zajęć - Bachata kontynuacja 1. SOBOTA: 10:00-13:00 -> Kurs bachaty od zupełnych podstaw. Wartościowe również dla osób już tańczących, żeby przypomnieć i poćwiczyć podstawy. -> Podczas 3h zajęć poznasz: rytmikę bachaty, krok podstawowy, obroty solo i w parze, podstawy prowadzenia, podstawowe figury w parze 2. NIEDZIELA: 10:00-13:00 -> Zajęcia będące kontynuacją sobotnich. Polecamy również osobom które już uczą się kilka miesięcy. -> Podczas 3h zajęć: utrwalenie rytmiki bachaty, powtórka z dnia poprzedniego, kolejne bardziej zaawansowane figury w parze Podczas zajęć kładziemy nacisk na to, żebyś nauczył się swobodnie tańczyć i bawić podczas tańca, niekoniecznie znając dużą ilość figur. Zajęcia prowadzi para instruktorska, dzięki temu są one równie wartościowe dla obu płci. UWAGA: Po kursie weekendowym będziesz mógł dołączyć do regularnego kursu bachaty (1h zajęć co tydzień) na zbliżonym poziomie. UWAGI ORGANIZACYJNE: 1. Przyjdź najlepiej ok 20-30 min przed rozpoczęciem kursu 2. W czasie zajęć przewidziana jest krótka przerwa, na miejscu bezpłatnie możesz sobie zrobić m. in. herbatę lub kawę 3. O wszystkim jeszcze Tobie przypomnimy na kilka dni przed kursem :)

  MAGDALENA RAJSKA I PAWEŁ DOLATA

  Paweł i Magda prowadzą razem zajęcia od 2014 r. To niezwykle pozytywna para instruktorska, która w oryginalny sposób prowadzi swoje kursy. Taneczna pasja jaka ich łączy sprawia, że ich zajęcia nigdy nie są nudne :) Każde spotkanie z nimi to ogromna dawka humoru i pozytywnej energii :) Magda swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 2010r. Oprócz bachaty, która jest jej największą pasją, rozwija się także w Salsie LA i NY, Reggaetonie i Kizombie. Inspiracja z różnych stylów tanecznych pomagają jej tworzyć oryginalny styl. Paweł zaczynał od salsy. Później przyszłą pora na bachatę. Zaczął zgłębiać jej szczegóły i w krótkim czasie ta stała się jego największą pasją. Odkąd zaczął interesować się rdzenną bachatą, czyli Dominicaną ta zawładnęła jego sercem :) Wciąż rozwija się w tym kierunku.Paweł łączy humor z ciężka pracą. Bawi się tańcem i to samo próbuje zaszczepić w swoich kursantach.

  Captionless Image

  CENY:

  Captionless Image

  CENY (DO 4 czerwca, później drożeją) Sobota: 50 zł Niedziela:50 zł Sobota + Niedziela 90 zł IM PÓŹNIEJ - TYM DROŻEJ: OD 5 czerwca: wszystkie ceny +10 zł OD 25 czerwca: wszystkie ceny +20 zł W DNIU KURSU: wszystkie ceny +30 zł Można zapisać się solo lub w parze. Jeśli wybierasz się na warsztaty z partnerem przy zapisie wpisz w formularzu imię i nazwisko partnera. Obie osoby muszą wypełnić formularz. Płatność gotówką/kartą na recepcji w No Limits lub przelewem na konto [UWAGA: ZMIANA NUMERU KONTA] : 80 1140 2004 0000 3402 7687 0289 NO LIMITS SYNERGIA DAWID SIKORA Wyślemy Ci SMS przypominający, a 4 dni przed startem zadzwonimy do Ciebie :) Dane otrzymasz również w mailu potwierdzającym, który przyjdzie max. 24h po zapisie ;) Jeśli Twój zapis trafił na listę rezerwową (z powodu zbyt dużej ilości chętnych), w przeciągu 24h otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem tej informacji (z wyłączeniem weekendów, świąt i dni wolnych od pracy).

  ZAPISZ SIĘ

  -> Można zapisywać się solo lub w parach, na zajęciach przewidziane są częste zmiany w parach -> Można również zapisać się na recepcji w Szkole Tańca No Limits -> Informacje możliwe również TU: *** 726 585 726, *** info@nolimits.art.pl, *** wiadomość FB: www.facebook.com/nolimitsartpl Pamiętaj że do 4 czerwca jest taniej: przekaż znajomym żeby nie przegapili terminu :)
  This is a required question
  This is a required question
  Must be at least 12 characters.
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  Captionless Image

  PRZEŚLIJ FORMULARZ :)