FORMULARZ REJESTRACYJNY: Czuły Wojownik. Warsztaty rozwojowe dla mężczyzn. Edycja #5 08.01-10.01.2021
Email address *
Imię i Nazwisko *
Numer Telefonu *
Cena: early bird - 590zł obowiązuje przy wpłacie całości kwoty do 10.12.2020. Reszta płatności (nocleg+wyżywienie - 260zł) przed warsztatami. CENA STANDARDOWA 690zł + 280zł. Gwarancją rezerwacji miejsca na warsztat jest wpłata co najmniej zaliczki w wysokości 200 zł na konto: Niczeńka Jakub Macewicz 02 1140 2004 0000 3502 7822 3339 tytułem: "CZUŁY WOJOWNIK 5" *
Pozostałą część płatności (zgodnie z datą rejestracji early bird lub standard) należy wpłacić przed rozpoczęciem się zajęć. Zaliczka jest w pełni zwrotna przy rezygnacji do dwóch tygodni przed rozpoczęciem warsztatu W przypadku potrzeby rozłożenia płatności na raty proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.
W przypadku liczby zgłoszeń przekraczającej liczbę miejsc, o przyjęciu decyduje kolejność wpłat na konto bankowe. *
Pozostałą część płatności (zgodnie z datą rejestracji - early bird lub standard) należy wpłacić przed rozpoczęciem się zajęć. Zaliczka jest w pełni zwrotna przy rezygnacji do dwóch tygodni przed rozpoczęciem warsztatu W przypadku potrzeby rozłożenia płatności na raty proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.
Dane do Faktury *
Dla kogo? W przypadku sprzedaży na rzecz osób prawnych bądź osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą - proszę podać nazwę firmy i NIP.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy