Registracija į mokymus pagal projektą Prisijungusi Lietuva
Maloniai kviečiame registruotis į mokymus pagal šias programas:
I. Pažengusiųjų „Bendradarbiavimas TAU. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis“ (6 val.). Daugiausiai dėmesio skiriama nuotraukų redagavimo priemonėms internete, pagrindiniams nuotraukų redagavimo veiksmams, animacijų ar koliažų kūrimui, nuotraukų „skenavimo“ išmaniuosiuose įrenginiuose
priemonėms, galimybei dalintis nuskenuotu turiniu su kitais.
II. Pažengusiųjų „Karjeros galimybės TAU: inovatyvus savęs pristatymas“ (6 val.). Daugiausiai dėmesio skiriama vaizdinės medžiagos redagavimui, vaizdo įrašų kūrimui naudojant tekstinę informaciją, nuotraukas, kitus vaizdo įrašus.
III. Pažengusiųjų „Pristatymų rengimas” (6 val.). Daugiausiai dėmesio skiriama bendriesiems pristatymų rengimo pagrindams, įvairių skaidrių kūrimui, formatavimui ir efektų taikymui, pateikčių spausdinimui bei dalinimuisi su kitais.

Mokymai skirti minimalias skaitmeninio raštingumo žinias ir įgūdžius turintiems asmenims.Šie mokymai vykdomi įgyvendinant projektą „Prisijungusi Lietuva". Projektą įgyvendina: Informacinės visuomenės plėtros komitetas kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Mokymus organizuoja: asociacija „Viešieji interneto prieigos taškai“ (VIPT), UAB „Baltijos kompiuterių akademija”, Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija, VŠĮ „Informacinių technologijų institutas“.
Vardas *
Your answer
Pavardė *
Your answer
Gimimo data (reikalinga siekiant užtikrinti dalyvių unikalumą) *
MM
/
DD
/
YYYY
El. pašto adresas *
Your answer
Telefono numeris *
Your answer
Pasirinkite mokymų vietą ir datą *
Required
Duomenų apsauga
Įsigaliojus Europos Sąjungos (ES) bendrajam duomenų apsaugos reglamentui, mūsų visų duomenys bus saugesni. Reglamentas padės užtikrinti, jog kiekvieną iš mūsų pasiektų tik vertinga informacija. Tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų dalyvavimą seminare, prašome leisti naudoti bei tvarkyti Jūsų asmens duomenis (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris). Dalyvio vardas ir pavardė bus naudojami spausdinant mokymų dalyvio sertifikatus.

Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi vidaus administravimo tikslu bet ne ilgiau nei to reikia administravimo darbams atlikti. Jūsų pateikti kontaktiniai duomenys ir kita informacija bus naudojama susisiekti su Jumis.
Duomenų valdytojas yra Viešieji interneto prieigos taškai (registracijos adresas: Sausio 13-osios g. 10 Vilnius, Tel. 8 6(85)47445, El. paštas: asociacija@vipt.lt).

Duomenų subjektas turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis ir kitas teisės aktais numatytas teises. Kilus klausimams ir norit realizuoti savo, kaip duomenų subjekto, teises, galite kreiptis į asociacija@vipt.lt.

Užtikriname, kad Jūsų pateikti duomenys nebus atskleisti kitiems asmenims, išskyrus seminarą organizuojančias organizacijas.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of @vipt.lt. Report Abuse - Terms of Service