Závazná přihláška na "Plavání kojenců, batolat a dětí"
Kurz „Plavání kojenců, batolat a dětí“

Termín: ZÁŘÍ AŽ LISTOPAD 2018

Přihlížet lekci ze břehu je možné zdarma na každé lekci, ale pouze v převlečení ( plavky, nebo župan) a přezutí. Rodiče se mohou ve vodě po osprchování střídat.
V případě místa, lze po dohodě s lektorem, umožnit vstup do vody oběma rodičům zároveń.

Kurzovné činí 2.700,- Kč

Tato cena zahrnuje:
1 LEKCI ZKUŠEBNÍ (první lekce kurzu)
- v průběhu této lekce je možno bez udání důvodu kurz ukončit a požadovat po organizátorovi navrácení uhrazeného kurzovného . Za lekci Vám bude odečtena částka 300,- Kč.
Při stornování kurzu před zahájením, Vám bude účtován poplatek 300,- Kč. Při úpravě faktur Vám bude účtován poplatek 50,- Kč za každou vystavenou fakturu.
9 LEKCÍ – délka trvání lekce max 30 minut

Odesláním přihlášky se závazně přihlašuji do kurzu a jsem srozuměn se storno podmínkami.
Z provozních důvodů nelze zajistit náhrady neomluvených lekcí. (viz.provozní řád AUKSYS). Z výše uvedeného vyplývá, že klient při neomluvené neúčasti na lekci (nezaviněné provozovatelem) nemá nárok na náhradu finanční ani jinou. Pokud se klient nebudete moci lekce účastnit je nutné se omluvit dle pokynů. V případě omluvené lekce, v náhradovém systému AUKSYS, den před dnem vaší lekce do 20 hodin má klient možnost vybrat si náhradu v náhradovém systému AUKSYS. Pokud tak neučiní ve stanoveném období, lekce mu propadá a nemá nárok na náhradu finanční ani jinou Vznikne-li jakékoliv nedodržení rozpisu termínu kurzu ze strany provozovatele kurzu bude Vám nabídnut náhradní termín. V případě porušení provozního řádu nebo opakovaného nedodržování pokynů instruktorky je možné účastníka kurzu bez náhrady vyloučit.
Souhlasím s focením a natáčením na akcích studia beruška, s.r.o. a jejich použití pro propagační akce studia beruška, s.r.o.
Zasláním přihlášky se stáváte naším zákazníkem, Vaše údaje používáme jen k naší činnosti a chráníme je podle nejnovějších nařízení dle GDPR.

Souhlas s podmínkami a cenou kurzu *
Required
Jméno zákoného zástupce *
Your answer
Adresa *
Uveďte adresu včetně PSČ
Your answer
Email *
Your answer
Telefon
Your answer
Mobilní telefon *
Your answer
Jméno dítěte *
Your answer
Datum narození dítěte *
MM
/
DD
/
YYYY
Označte poslední absolvovaný kurz (pokročilost) *
Prohlášení
Prohlašuji tímto, že jsem srozuměn(a) s organizačním řádem a podmínkami plavání dětí, včetně návodu jak postupovat při omluvách z lekcí. Budu se informovat dle pokynů o zahájení kurzu. ( viz.systém AUKSYS na www.studioberuska.cz)
Beru na vědomí, že organizátor nepřebírá zodpovědnost za rodiče (doprovod) ani dítě, ani za jejich osobní věci. Bazén navštěvuji na svoji plnou zodpovědnost.
Vhodnost návštěv bazénu jsem konzultoval s lékařem svého dítěte
i svým a budu dbát jeho doporučení.
Kurz budu navštěvovat pouze ve 100% zdravotním stavu, a to jak svém tak dítěte.

Prohlašuji, že ošetřující lékař nenařídil mě (doprovodu), ani dítěti změnu režimu. Dítě, ani já (doprovod) nejevíme známky přenosných a akutních onemocnění (průjem, teplota apod.), kožních onemocnění, zejména plísňových a kvasinkových, zahmyzení, alergických projevů na chemické látky ve vodě a prostředí bazénu. U matky není menstruace ani gynekologické onemocnění.
Hygienik ani ošetřující lékař nám nenařídil karanténní opatření. Není mi též známo, že bychom přišli do styku s osobami, které onemocněly přenosnou nemocí.
Jakoukoliv změnu týkající se tohoto prohlášení neprodleně oznámím organizátorovi.
Jsem si vědom(a) právních následků, které by mně postihly, kdyby toto mé prohlášení bylo nepravdivé.

*
Required
Poznámka
Napište prosím den, kdy jste plavali. Pokud je den kdy plavat nemůžete, napište mi ho prosím. Popřípadě celé jméno kamaráda se kterým chcete být v kurzu :-). Lze připsat i jiné důležité informace které nám chcete sdělit.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms