Grupa wsparcia
Spotkania grupowe dla osób chorych na nowotwory i ich bliskich, moderowane przez psychoterapeutkę. Służą one wymianie doświadczeń, myśli i uczuć z innymi chorymi, rozwijaniu swoich umiejętności radzenia sobie z trudnymi emocjami i komunikowania.
Spotkania pozwalają na wymianę użytecznych informacji, dzięki czemu dodają siły, nadziei i poczucia sprawczości. Grupa oferuje atmosferę bezpieczeństwa, szczerości i poufności, w której łatwiej o otwartość i wzajemne udzielanie sobie wsparcia emocjonalnego.
Możliwość dzielenia się z osobami w podobnej sytuacji życiowej daje poczucie wspólnoty, będące źródłem wsparcia.

Najbliższy termin:
co drugi wtorek
godz.: 18:30 – 20:30

Miejsce:
ul Makolągwy 21/1
Nowe miejsce na bliskim Ursynowie przy ul. Makolągwy 21 m. 1 (róg Roentgena), stacja metra Stokłosy i autobus 209 lub stacja Imielin i autobus 185, albo autobus 179.


Spotkanie prowadzi:

Beata Kalinowska
(ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie, otrzymała Certyfikat Ukończenia Kursu Terapii BSFT, odbyła szkolenie z RTZ i Terapii Simontonowskiej oraz skończyła Studium Psychoterapii w Łodzi)

Informacje:
tel. (22) 22 400 24 92,
fundacja@ogrodnadziei.org.pl

Wszystkie osoby, które wybierają się na spotkanie prosimy o informację do godziny 13:00 poprzedniego dnia
Spotkanie odbędzie się, jeśli zbierze się min. 5 osób.
Koszt: bezpłatne, spotkania dofinansowane ze środków z X Aukcji Charytatywnej „Ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”.

Email address *
Imię i nazwisko *
Your answer
nr telefonu *
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei” z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 158/164 lok 3 dla celów związanych z realizacją Integralnego Programu Zdrowienia. Dane te są przetwarzane zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zm.) * *
Required
Zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204) wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o działaniach Fundacji Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei” * *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service