Pieteikšanās veidlapa uz ES programmas "Radošā Eiropa" atklāšanas pasākumu

Radošās Eiropas birojs šī gada 30. janvārī aicina valsts, pašvaldību un nevalstisko kultūras organizāciju pārstāvjus piedalīties Eiropas Savienības programmas "Radošā Eiropa" atklāšanas pasākumā!

Eiropas Savienības programma „Radošā Eiropa” ietver apakšprogrammu „Kultūra”, kas atbalstīs kultūras sadarbības projektus, kultūras organizāciju tīklu un platformu darbību, kā arī Eiropas daiļliteratūras tulkojumus, kā arī apakšprogrammu „MEDIA”, kas nodrošinās finansējumu kino un audiovizuālajai nozarei.

Pasākumu atklās Kultūras ministre Dace Melbārde, tajā piedalīsies Radošās Eiropas biroja pārstāvji, izklāstot informāciju par programmas konkursiem un pieteikšanās kārtību. Pasākumā piedalīsies arī iepriekšējā darbības perioda 2007.-2013. gadam ES programmu "Kultūra" un "Media" atbalstīto Latvijas kultūras organizāciju pārstāvji, kuri dalīsies pieredzē par starptautiska mēroga projektu īstenošanu un sniegs ieteikumus pārrobežu sadarbības veidošanai.

Pasākums risināsies no plkst. 10:30 līdz plkst. 14:30, kinogalerijā K-Suns, Rīgā, Elizabetes ielā 83/85.

Sīkāka informācija: Laura Turlaja, Kultūras ministrijas ES kultūras kontaktpunkta nodaļas vadītāja, Laura.Turlaja@km.gov.lv, 67 330 228.

  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question