ПРОПОЗИЦІЇДО БЮДЖЕТУ НИЖНЬОВЕРБІЗЬКОЇ ГРОМАДИ НА 2022 РІК
Шановні жителі Нижньовербізької громади!

Впливайте на місцеву бюджетну політику - надайте свої пропозиції, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році!

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика на конкретній вулиці, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Також це можуть бути вже підготовлені проєкти, в аналогічних сферах. Головне – щоб надана пропозиція чи проєкт були в межах повноважень сільської влади, чітко та конкретно сформульовані (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Всі зібрані пропозиції будуть систематизовані та скеровані до фінансового відділу Нижньовербізької сільської ради для врахування при підготовці проєкту бюджету Нижньовербізької громади на 2022 рік, а також оприлюднені.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
ПРІЗВИЩЕ, ІМ'Я, ПО-БАТЬКОВІ: *
ВІК: *
СТАТЬ *
АДРЕСА ПРОЖИВАННЯ: *
КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН (за бажанням):
ПРОПОЗИЦІЯ ДО СІЛЬСЬКОГО БЮДЖЕТУ (можна декілька): *
ОРІЄНТОВАНИЙ ОБСЯГ ВИТРАТ (грн) *
ДЯКУЄМО ЗА НАДАНУ ПРОПОЗИЦІЮ! ВАША АКТИВНІСТЬ – ЄДИНА ЗАПОРУКА ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА НАЛЕЖНОГО ВИТРАЧАННЯ ГРОШЕЙ В БЮДЖЕТІ ГРОМАДИ!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy