Wniosek stypendialny 2018/19
Niniejszy formularz należy wypełnić w terminie od 3 września do 22 października.

Odpowiedź o przyznaniu stypendium lub jego odmowie zostanie wysłana na adres mailowy podany we wniosku.

Wnioskuję o udzielenie stypendium mojemu dziecku (w przypadku rodzeństwa, należy wypełnić formularz na każde dziecko osobno).

Informacja o opłatach znajduje się tutaj - https://uniwersytetdzieci.pl/oplaty

Imię i nazwisko dziecka: *
Your answer
Rok urodzenia dziecka: *
Prosimy wpisać WYŁĄCZNIE rok (bez dnia i miesiąca)
Your answer
Adres zamieszkania: *
Your answer
Miasto, w którym dziecko jest, bądź chce być zapisane na studia: *
Dziecko jest: *
Kierunek studiów w roku akademickim 2018/19: *
Liczba moich dzieci ubiegających się o stypendium na Uniwersytecie Dzieci: *
Liczba osób w gospodarstwie domowym: *
Miesięczny dochód na członka rodziny: *
Dochód dzielony na liczbę osób w gospodarstwie domowym. PIT-37 lub PIT-36 za 2017 r. oraz wszelkie inne dokumenty potwierdzające powody ubiegania się o stypendium należy przesłać na adres e-mail danego ośrodka. Adresy e-mail znajdują się na http://www.uniwersytetdzieci.pl/kontakt Do dochodu należy doliczyć wszelkie świadczenia z których korzysta rodzina np. świadczenie wychowawcze "500+", alimenty oraz inne zasiłki.
Your answer
Deklaruje wpłatę w wysokości: *
Your answer
Imię i nazwisko rodzica: *
Your answer
E-mail do kontaktu: *
Your answer
Uzasadnienie potrzeby stypendium dla dziecka: *
Prosimy wpisać główny powód ubiegania się o stypendium. Przypominamy, że stypendium ma charakter socjalny, dlatego uzasadnieniem wniosku NIE SĄ: - dodatkowe umiejętności, zdolności oraz wybitne osiągnięcia dziecka, - dodatkowe zajęcia pozalekcyjne (np. basen, balet, j. obcy) i ich koszta, - koszty ponoszone za dojazd na zajęcia Uniwersytetu Dzieci. Wnioski bez przesłanych dokumentów potwierdzających sytuację finansową, nie będą rozpatrywane.
Your answer
Państwa dane osobowe zawarte we wniosku o stypendium są zbierane i przetwarzane wyłącznie w celu weryfikacji wniosku i przyznania stypendium. *
Dane osobowe zawarte we wniosku o stypendium podaję dobrowolnie. Podstawą ich przetwarzania jest moja zgoda. Oświadczam, że znane mi są cele zbierania moich danych osobowych oraz danych osobowych mojego dziecka/prawnego podopiecznego i wyrażam zgodę na ich zbieranie i przetwarzanie przez Fundację Uniwersytet Dzieci (administrator danych) z siedzibą w Krakowie przy ul. Mydlarskiej 4. Wiem, że mam dostęp do danych i mogę je poprawiać. Mam prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, mam prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz inne prawa określone w polityce prywatności. Administrator danych przetwarza dane zgodnie z obowiązującym prawem, w tym z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1).
Numer telefonu do kontaktu: *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Ud.edu.pl. Report Abuse - Terms of Service