Облаштування відпочинкової зони у кварталі 76 (плитковий став)
Вітання!
Дане анкетування  є підготовчим етапом  розробки ескізного проекту облаштування та зонування відпочинкової бізнес-зони у кварталі 76 (плитковий став) у м. Хотин  (у межах технічної та консультаційної підтримки програми USAID DOBRE).  Після етапу створення дизайну планується облаштування першої черги або окремих зон простору до кінця 2022 року.
Місце розташування майбутньої зони відпочинку: https://cutt.ly/rEZkNKK.

Ваша участь у опитуванні допоможе  нам краще зрозуміти Ваші  потреби та пріорітети. Зібрані дані дозволять якісно спланувати територію та її функціональне наповнення, забезпечити рівний доступ для всіх та створити ще один комфортний і цікавий громадський простір у Хотині.  

Наше опитування анонімне. Проте за бажанням Ви можете зазначити своє ім'я та електронну адресу. Це допоможе нам тримати Вас у курсі справ та запрошувати до участі у наступних етапах розробки проекту.


Дякуємо за  Ваш внесок та бажання робити своє місто ще комфортнішим!Sign in to Google to save your progress. Learn more
В якому районі міста чи населеному пункті громади ви мешкаєте?   *
Стать
Clear selection
Ваш вік *
Скільки часу Вам потрібно, щоб дійти пішки від дому до  цього місця - майбутньої зони відпочинку? (локація на GoogleMaps: https://cutt.ly/rEZkNKK ) *
Як часто ви відвідуєте це місце? *
У чому для Вас головна цінність цього місця?  Що найбільше подобається? *
З якими проблемами/складнощами Ви стикалися при користуванні цим простором?  
Чи цікаво вам було б відкрити  власну справу (чи розширити існуючу) на цій території або поблизу? Якщо так, опишіть, що саме це могло б бути і що Вам для цього потрібно.
Ваші коментарі / побажання/ ідеї до запропонованих зонувань, які можуть бути корисні у процесі розробки ескізного проекту цієї території *
Залиште Ваші контакти (телефон, e-mail, або посилання на соцмережі)   *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy