Formularz zgłoszeniowy – uczestnictwo bierne
Formularz zgłoszeniowy uczestnictwa biernego w Ogólnopolskim Kongresie Prawa Medycznego

Koszt udziału biernego to 59 zł/osoba.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Tytuł naukowy *
Tytuł naukowy *
Imię *
Nazwisko *
Reprezentowana uczelnia / inna instytucja
Telefon kontaktowy *
Obiecujemy nie dzwonić do Państwa bez uzasadnionej przyczyny. Numer telefonu staje się bardzo przydatny w sytuacji, gdy konieczna jest pomoc uczestnikowi konferencji (np. w znalezieniu kanału na platformie konferencyjnej).
Adres e-mail zintegrowany z aplikacją Microsoft Teams / adres e-mail na który ma zostać wysłany certyfikat uczestnictwa biernego w wersji cyfrowej opatrzony podpisem elektronicznym członka zarządu Center For American Studies *
Ważne! Na ten adres e-mail zostanie wysłany link do transmisji konferencji. Prosimy o upewnienie się, że mają Państwo zainstalowaną aplikację Microsoft Teams oraz że podany poniżej adres e-mail jest z nią zintegrowany. Nie będzie możliwości zmiany wskazanego w tym miejscu adresu e-mail na inny w terminie późniejszym.
Skąd dowiedział(a) się Pan(i) o konferencji? *
Czy dołączył(a) już Pan(i) do naszej oficjalnej grupy na portalu Facebook? Link do grupy: (https://www.facebook.com/groups/centerforamericanstudies).
Clear selection
Czy obserwuje już Pan(i) nasz oficjalny profil na portalu Instagram? Link do profilu: https://www.instagram.com/cfasofficial/
Clear selection
Oświadczenia *
1. Akceptacja Regulaminu konferencji naukowych organizowanych przez Center For American Studies jest niezbędna do wzięcia przez Państwa udziału w konferencji; 2. Zgoda na otrzymywanie drogą mailową materiałów promocyjnych jest w pełni dobrowolna (nie wysyłamy materiałów częściej niż ok. raz na 2-3 tygodnie).
Required
Organizator
Organizatorami konferencji są Stowarzyszenie Center For American Studies  (KRS – 0000771445, NIP – 7811990247, REGON – 382566518), Fundacja Center For American Studies Language Courses (NIP 7812019909, KRS 0000895006, REGON 38871141800000) oraz Łukasz Bartosik Center For American, European & Global Studies (NIP 7812015745, REGON 387711534).

Zapraszamy do śledzenia nas na LinkedIn (www.linkedin.com/company/centerforamericanstudies/) oraz dodania się do naszej grupy na Facebooku, gdzie będziemy na bieżąco informować o naszych wydarzeniach (https://www.facebook.com/groups/centerforamericanstudies).

W razie dodatkowych pytań (w tym technicznych) prosimy o kontakt poprzez wiadomość prywatną na naszym fanpage'u na Facebooku. Dziękujemy. Mamy nadzieję, że zobaczymy się podczas innych naszych wydarzeń!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy