Pieteikums Rīgas izglītības iestāžu interešu izglītības tautas deju kolektīvu vadītāju un deju pedagogu sanāksmei 8.10.2021.
Lai pieteiktos 2021. gada 8. oktobra Rīgas izglītības iestāžu interešu izglītības tautas deju kolektīvu vadītāju un deju pedagogu informatīvai sanāksmei, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu*.

Darba kārtībā:
1. 2021./2022. mācību gada darba plāns un aktualitātes;
2. Darba formas un metodes. Pieredze;
3. Projekts “Ozoliņis dieti gāja, Liepu veda rociņā”;
4. Valsts mēroga pasākumi;
5. Dažādi jautājumi.

Norises laiks - 2021. gada 8. oktobrī plkst. 11.00-12.30.
Norises vieta - klātienē Bērnu un jauniešu centrā „Laimīte”, Baltāsbaznīcas ielā 14. Ņemot vērā, ka klātienes dalībnieku skaits ir ierobežots, norise tiks straumēta arī tiešsaistē. Piekļuves saite tiks izsūtīta uz dalībnieku e-pasta adresēm.

Sanāksme paredzēta Rīgas izglītības iestāžu interešu izglītības tautas deju kolektīvu vadītājiem un deju pedagogiem.

INFORMĒJAM:
!!! Reģistrējoties klātienes pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmām, dalībnieks apliecina, ka 14 dienu laikā līdz semināra vai kursu dienai nav apmeklējis valstis ar augstu vai vidēju Covid-19 saslimstību, nav bijis kontaktā ar inficētu personu, kā arī apņemas ievērot spēkā esošas Veselības ministrijas noteiktās epidemioloģiskās un sanitāri higiēniskās prasības. Semināra norises dienā jāuzrāda un jābūt derīgam Covid-19 sadarbspējīgam vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikātam.

* Šajā pieteikuma anketā minēto personas datu apstrāde notiek tikai, lai nodrošinātu komunikāciju ar dalībniekiem un programmas norisi. Aizpildot pieteikuma anketu, Jūs piekrītat norādīto personas datu apstrādei atbilstoši mērķim.

Sanāksmi organizē Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs .
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vēlos piedalīties: *
Vārds, Uzvārds *
Izglītības iestāde *
Interešu izglītības pulciņš/ amats *
Jūsu e-pasts *
Jūsu kontakttālrunis *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of RIIMC. Report Abuse