Kvalitatīvu muzeju piedāvājumu skolēniem aprakstu veidošana
Latvijas Muzeju biedrība šī gada 4.februārī no plkst. 11:00 - 13:00 aicina uz tiešsaistes semināru "Kvalitatīvu muzeju piedāvājumu skolēniem aprakstu veidošana".

Šī gada sākumā pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstam ir izveidots pārskatāms, lietotājam ērts un mūsdienīgs meklēšanas rīks, kas apkopo “Latvijas skolas somas” piedāvājumu Latvijas muzejos. Tas pieejams Latvijas Muzeju biedrības vietnē muzeji.lv, sadaļā “skolas soma”.

Semināra mērķis ir informēt muzejus par 2020.gada nogalē skolotāju un "Latvijas Skolas somas" koordinatoru no visas Latvijas veiktās aptaujas rezultātiem, vienlaicīgi pastāstot par jaunizveidoto meklēšanas rīku un tā tālāku darbību – visu piedāvājumu ievades procesu un kvalitātes standartiem, ko uzstāda Latvijas Muzeju biedrība un programma “Latvijas skolas soma”.

Seminārā piedalās Latvijas Muzeju biedrības valdes priekšsēdētāja Zane Grīnvalde, programmas “Latvijas skolas soma” vadītāja Aija Tūna un LNMM izglītības darba vadītāja un “Latvijas skolas somas” piedāvājuma skolēniem meklēšanas rīka projekta vadītāja Elīna Bērziņa.

Aicinām aizpildīt pieteikšanās anketu, lai varam nosūtīt aicinājumu pievienoties semināram ZOOM platformā.
Muzeja nosaukums
Vārds, uzvārds
E-pasta adrese
Kontaktālrunis
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy