Повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» в апараті Локачинської районної державної адміністрації
Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками апарату Локачинської районної державної адміністрації, підприємств, установ та організаціях, що належать до сфери управління Локачинської районної державної адміністрації, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про виявлені факти.
Ваше звернення буде автоматично відправлено на електронну адресу головного спеціаліста юридичної роботи та запобігання корупції апарату Локачинської районної державної адміністрації - jur@locadm.gov.ua
Прізвище, ім’я, по-батькові порушника *
Your answer
Опис правопорушення *
Your answer
П.І.Б. заявника /ЗА БАЖАННЯМ/
Your answer
Поштова адреса заявника /ЗА БАЖАННЯМ/
Your answer
Електронна адреса заявника /ЗА БАЖАННЯМ/
Your answer
Зверніть увагу
Згідно зі статтею 53 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) розгляду підлягають повідомлення про порушення вимог цього Закону, здійснені працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно).
Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.
Інші письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство, відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про звернення громадян» визнаються анонімними і розгляду не підлягають.
Надана Вами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності належного реагування відповідно до вимог Закону.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service