Aicinām Jūs pievienoties biedrības “Latvijas Lauku forums” un biedrības Lauku partnerība "Lielupe" rīkotajos pasākumos. Laiks laukiem! Ko Eiropa dara kaimiņmājā?
Eiropas Komisijas kampaņas " Mans reģions, mana Eiropa, mana nākotne" ietvaros Latvijas Lauku Forums 29. septembrī viesosies Ozolnieku novadā, bet 1.oktobrī Vircavas pagastā, Jelgavas novadā, izceļot skaistās iniciatīvas, kas tapušas ar Eiropas fondu atbalstu.
Ieraugot, kas paveikts un daudzkārt nezināms tuvākajā apkārtnē, izzinot kā Eiropas rīcība sastopama apkārtējā vidē, būs iespēja ieraudzīt pašiem sevi Eiropā.

Ikviens, kam interese, ir aicināts pievienoties!


Pasākumu norises datumi un vietas:

2020.gada 29.septembris, Biedrība “TUVU”, Saules iela 2, Brankas, Cenu pagasts, Ozolnieku novads

2020.gada 1.oktobris, Vircavas pagasta pārvalde, Jelgavas iela 4, Vircava, Vircavas pagasts, Jelgavas novads

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana.

Aicinām ieverot valstī noteiktos piesardzības pasākumus:
- Neapmeklējiet pasākumu, ja novēroti elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija vai mājas karantīna! Pasākuma organizatoriem ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt dalību pasākumā;
- Ievērojiet 2 m fizisko distanci ar citiem apmeklētājiem (4 m2 personai)! Distanci neievērot atļauts tikai vienas mājsaimniecības pārstāvjiem.
- Bieži un rūpīgi mazgājiet rokas ar ūdeni un ziepēm vai izmantojiet spirtu saturošu dezinfekcijas līdzekli, īpaši pirms ēšanas, pieskaršanās sejai un pēc tualetes apmeklējuma!


Vārds Uzvārds
Novads
Tālrunis
E-pasts
Piesakos pasākumam (izvēlēties un atzīmēt vienu no pasākuma datumiem, vai abus, ja vēlaties piedalīties abos pasākumos):
29.septembris, Biedrība “TUVU”, Saules iela 2, Brankas, Cenu pagasts, Ozolnieku novads
1.oktobris, Vircavas pagasta pārvalde, Jelgavas iela 4, Vircava, Vircavas pagasts, Jelgavas novads
1. rinda
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy